in

Netflix ohlásil film Peaky Blinders: Cillian Murphy bude opäť Tommy Shelby!

Seriál Peaky Blinders patrí k najznámejším a najúspešnejším nielen v rámci svojho žánru, ale v rámci všetkých seriálov. Netflix teraz odhalil, že v pripravovanom filme bude hrať Tommyho Shelbyho opäť Cillian Murphy.

Seriál Peaky Blinders sa natáčal v rokoch 2013 – 2022 a má na svojom konte 6 sérií. Objavilo sa v ňom viacero známych hercov. Za všetkých spomeňme mená ako Cillian Murphy, Sam Neill, Helen McCrory, Iddo Goldberg, Annabelle Wallis, Andy Nyman, Harry Kirton, Paul Anderson alebo Tom Hardy.

Snímku Peaky Blinders bude režírovať Tom Harper a aj keď zatiaľ neexistuje oficiálny názov celovečerného filmu, fanúšikovia show sa už teraz nevedia dočkať. Steven Knight je tvorcom série a už k filmu napísal scenár. Ešte v marci povedal, že film bude aj s Murphym, ale diváci zostali opatrní a čakali na potvrdenie od štúdia.

Autor tejto fotografie je Martin Kraft

Ďalšie herecké obsadenie a detaily zápletky sú stále záhadou, hoci sa šírili fámy o tom, že sa to bude odohrávať počas druhej svetovej vojny. Cillian Murphy sa pre Deadline Today vyjadril: „Zdá sa, že Tommy Shelby so mnou neskončil. Je veľmi potešujúce opäť spolupracovať so Stevenom Knightom a Tomom Harperom na filmovej verzii Peaky Blinders. Toto je pre fanúšikov.“

Autor tejto fotografie je Terry Kearney

Dátum vydania filmu zatiaľ nie je známy, ale natáčanie by malo odštartovať v septembri 2024. Pokiaľ patríte k fanúšikom tohto seriálu, možete si skrátiť čakanie iným počinom. Prečítajte si náš starší článok: Fanúšikovia tvrdia, že našli lepší seriál ako Peaky Blinders. Uspel dokonca aj u kritikov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre