in

Roger Federer uzatvára svoju tenisovú kariéru v traileri na nový film „Federer: Twelve Final Days“

Amazon nám čoskoro predstaví nový dokument o legendárnom tenistovi Rogerovi Federerovi „Federer: Twelve Final Days“. Ako už názov napovedá, dokument zaznamenáva posledných 12 dní Rogerovej profesionálnej kariéry.

Prime Video zdieľalo trailer k filmu so švajčiarskou tenisovou hviezdou Rogerom Federerom v pondelok. Twelve Final Days zaznamenáva posledných 12 dní Federerovej profesionálnej tenisovej kariéry. Dvadsaťnásobný grandslamový šampión oznámil, že v roku 2022 skončí s profesionálnym tenisom.

Zdroj: Tatiana/Flickr

„Film, pôvodne domáce video, ktoré nebolo nikdy určené na verejné pozeranie, zachytáva Federera v jeho najzraniteľnejšom a najúprimnejšom čase, keď sa lúči s hrou a fanúšikmi, ktorí formovali jeho život za posledné dve desaťročia,“ uvádza sa v oficiálnom popise.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roger Federer (@rogerfederer)

Film obsahuje rozhovory s Federerovými rivalmi a priateľmi Rafaelom Nadalom, Novakom Djokovičom a Andym Murraym. Federer: Twelve Final Days režírujú Asif Kapadia a Joe Sabia. Dokument uvádza Prime Video Sports a produkuje ho Lafcadia Productions. Twelve Final Days prichádza do vybraných kín 13. júna a premiéru má 20. júna na Prime Video.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre