in

Podľa nového trendu by ste mali začať dávať toaletný papier do chladničky

Áno, čítate dobre. Toaletný papier do chladničky. Ja viem, že v chladničke vám pri návšteve toalety asi na nič nebude, keďže chladničky sa bežne nachádzajú v iných miestnostiach než na toaletách. Ľudia ho ale začali dávať práve do chladničky pre iný dôvod, nie pre vytieranie medzipolkového priestoru, keď zavolá príroda.

Zdroj: TikTok / @drewfrom63rd1

Logika za celým týmto trendom spočíva v tom, že toaletný papier je schopný nasávať vlhkosť okolo seba a to dokonca spolu so zápachom, ktorý sa vo vzduchu s touto vlkosťou nachádza.

A určite to sami poznáte, často sa stane, že musíte dať do chladničky niečo, z čoho potom čarovná ľadová skrinka smrdí ďalšie dva týždne, či už je to otvorený syr, zvyšky z večere alebo babkina domáca česneková tinktúra.

Zdroj: Pixabay / Stevepb

Podľa TikTok influencerov je v takýchto prípadoch rolka toaletného papiera jednoduchýmefektívnym riešením, keďže nežiaducu zapáchajúcu vlhkosť pohlcuje rovnako dobre ako substancie iného charakteru, pre ktoré bol vyrobený.

Zdroj: TikTok / @drewfrom63rd1

Samozrejme, trochu nepraktické je následné vyhadzovanie celej nasiaknutej rolky toaletného papiera, nehovoriac o tom, že to pravdepodobne nie je práve najekonomickejšienajekologickejšie riešenie smradľavej chladničky.

Zdroj: Pexels / Anna Shvets

Veľa iných používateľov TikToku sa podelilo s alternatívami, ktoré používajú oni, ako je napríklad sóda bikarbóna. Ak by sa vám ale nápad dávať si toaleťák do chladničky náhodou z nejakých dôvodov zapáčil, influenceri sa určite potešia.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre