in

Potetovaná mama ukazuje, ako vyzerala pred 14 rokmi – predtým, ako minula 17 000 € na tetovania

Mamička so stovkami tetovaní prezradila, ako vyzerala pred 14 rokmi. Aleksandra Jasmin nie je žiadnou neznámou najmä na Instagrame, kde sa môže pochváliť obrovskou sledovanosťou 175 000 sledovateľov. Fínska bomba minula okolo 17 000 eur na svoje extrémne farby, hoci si nepamätá presnú sumu.

Zdroj: Antonio Friedemann/Pexels

Teraz v nedávnom príspevku na sociálnych sieťach Aleksandra ukázala, ako ďaleko na svojej ceste zašla. Zverejnila záber seba, ktorý odhalil jej dnešný vzhľad, po boku sviežej ženy s takmer žiadnymi farbami. Jej popis znel: „2024 vs 2010.“ Obrázok vľavo ju ukazuje tak, ako ju dnes zdobí stovky farieb a dredov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Baba Jade Aleksandra (@aleksandrajasmin)

Na bruchu má veľkú mačku, nad rozkrokom aj lebku a cez ruku má nápis „hriešnica“. Existujú aj iné vzory, vrátane mandaly a slov na jej čele, lícach a brade. Svoju vášeň odštartovala vo veku 18 rokov, keď si prvýkrát sadla do tatérskeho kresla. Vyučila sa za tetovačku a odvtedy sa pokryla toľkými farbami, aj keď jej chýbalo miesto.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Baba Jade Aleksandra (@aleksandrajasmin)

Nič jej nezabráni predviesť svoju posadnutosť, ako predtým prezradila: „Cítim sa ako ja, keď som takto potetovaná. Milujem, ako to vyzerá.“ Keďže premena bola zdieľaná nedávno, nazbierala tisíce lajkov a komentárov. Jeden povedal: „Od anjela k bohyni.“ Zatiaľ čo ďalší dodal: „Mali ste naozaj úžasný výlet. Teraz vyzeráte oveľa roztomilejšie a úžasnejšie.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre