in

Poznáme predpoveď Baby Vangy na rok 2024. Podľa jej slov nás nečaká nič dobré

Nedávno sme vás v článku informovali o predpovedi dnešného Nostradama, ktorý hovoril o 3. svetovej vojne. Dnes vám preto prezradíme, čo od roka 2024 očakávala Baba Vanga, ktorú snáď ani netreba predstavovať, a rovno vám hovoríme, jej predpovede nie sú o nič lepšie. Píše o tom Mirror. 

Vangelia Pandeva Gushterova, známa ako Baba Vanga, je jasnovidka z Bulharska, ktorá začala robiť desivo presné predpovede už v ranom veku. Svoje neuveriteľné schopnosti pripisovala tornádu, ktoré ju oslepilo.

Žena prezývaná Nostradamus z Balkánu – o ktorej sa hovorí, že predpovedala pandémiu Covid a útoky z 11. septembra – má zoznam mrazivých udalostí, ktoré sa podľa jej predpovedí stanú počas nasledujúcich 12 mesiacov.

V roku 2024 Baba Vanga predpovedala atentát na ruského prezidenta Vladimira Putina niekým z jeho vlastnej krajiny. Smrť ruského vodcu pritom vraj uvrhne svet do väčšej neistoty. Varovala tiež pred teroristickými útokmi v celej Európe, zatiaľ čo nemenovaná „veľká krajina“ podľa niektorých interpretácií jej predpovedí uskutoční v roku 2024 útoky biologickými zbraňami.

Zdroj: Pexels

Predpovedala tiež obrovskú hospodársku krízu. Povedala, že rastúca úroveň dlhu a eskalujúce geopolitické napätie môžu uvrhnúť globálnu ekonomiku do chaosu. Baba Vanga tiež predpovedala zhoršujúce sa podnebie s niekoľkými strašnými poveternostnými udalosťami, ktoré počas roka spôsobia zmätok.

Negatívne udalosti však budú trvať len tento rok. Pozitívnejšie je, že Bulharka údajne predpovedala, že budúci rok sa vynájdu nové spôsoby liečby ničivých chorôb, ako je Alzheimerova choroba a rakovina, ako aj významný technologický prelom v oblasti kvantových počítačov. Baba Vanga tiež predpovedala, že svetový hlad skončí do roku 2028, k návratu komunizmu dôjde v roku 2076 a v roku 2304 ľudia konečne ovládnu cestovanie časom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre