in

Predávanie zaváraných prdov je opäť moderné, a táto influencerka už nabíja zásoby

Influencerky a streamerky určitého charakteru dobre vedia, aký typ ľudí prevláda medzi ich fanúšikmi, a to so sebou mnohokrát prináša vznik bizárnych produktov, ktoré sa tieto internetové hviezdičky snažia predať svojim obdivovateľom. Ako príklad môžeme napríklad spomenúť predávanie vody z vane známej Belle Delphine.

Čo je smutnejšie ako to, že niekto predáva poháre vody zo svojej vane, pot spomedzi pŕs alebo sviečky s vôňou svojho prirodzenia, je fakt, že je o takýto sortiment dopyt. A ľudia sú schopní zaplatiť za takýto produkt naozaj zaujímavé množstvo peňazí.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cheng Wing Yee (@kiaraakitty)

21-ročná Cheng Wing Yee, inak známa aj ako Kiaraakitty, sa preto rozhodla skopírovať jeden z takýchto bizárnych produktov a začať predávať svoje prdy v pohároch. A za jeden takýto pohár si pýta približne 300 EUR.

Zdroj: kiaraakitty

Teraz si určite hovoríte – veď nie je možné, aby si to chcelo kúpiť tak veľa ľudí, že sa to niekomu finančne vyplatí.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cheng Wing Yee (@kiaraakitty)

Na rovnakom produkte si v roku 2022 namastila vrecká aj Stephanie Matto, ktorá na svojich prdoch v pohári zarobila 200 000 dolárov. Dopyt po jej prdoch bol tak vysoký, že musela dodržovať diétu, ktorá ju čo najviac nadúvala, aby stíhala plniť objednávky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Stephanie Matto (@stepankamatto)

Kvôli tejto diéte nakoniec skončila v nemocnici so symptómami, ktoré pripomínali infarkt. V skutočnosti to však boli len zaseknuté vetry.

Kde je dopyt, tam je ponuka. Nech už ide o akýkoľvek tovar. Dúfajme, že Cheng Wing Yee tiež nebude čoskoro bolieť brucho zo zaseknutých vetrov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre