in

Prejavil jej nekonečnú drzosť. Babička – vegetariánka poslala spať 5-ročného vnuka hladného

Väčšinou sa babičky ocitajú v tej opačnej pozícií, než pri našej situácií. Obvykle sú staré mamy pasované do roly „vykŕmovačiek“, ktoré svojim deťom a vnúčatám naložia tanier plný nekonečných dobrôt. To ale neplatilo o istej babičke – vegetariánke.

drobot dean – Freepik.com, wayhomestudio – Freepik.com

59-ročná stará mama patrí do kategórie počítačovo gramotných a so svojou skúsenosťou sa podelila na fóre Reddit. Nevedno, aký typ reakcie očakávala, no schytala ostrú kritiku. Prečo? Ako už vyplýva z názvu tohto článku, svojho 5-ročného vnuka poslala spať hladného. Mala však na to dosť dobrý dôvod.

Jej dcéra býva s ňou a jej deťmi už zopár mesiacov, keďže trpí finančnými ťažkosťami. Raz večer odišla s kamarátkami von a nevrátila sa do ohláseného času. Okrem toho mala vybitý mobil, takže jej mama – ktorá v ten večer mala na starosti jej 4 vnúčatá vo veku od 5 do 9 rokov – sa jej nemohla dovolať.

rawpixel.com – Freepik.com

„Deti boli hladné, no tesne pred tým som si urobila ryžu a dusenú zeleninu. Ponúkla som deťom, dve najstaršie jedli. Môjho vyberavého 5-ročného vnuka to však pobúrilo a spýtal sa, či by som mu mohla pripraviť kuracie nugety,“ popísala okolnosti vzniknutej situácie stará mama.

„Mali sme kuracie mäso a strúhanku, ale pri varení mäsa sa necítim dobre, tak som mu povedala, že [môže] počkať, kým sa jeho mama vráti domov. On sa naštval, hodil tanier s jedlom a ten sa rozbil. Prinútila som ho pomôcť mi s uprataním,“ posťažovala sa babička.

Zdroj: Yaroslav Shuraev – Pexels.com

Matka spomínaných detí sa vrátila domov až okolo 23-tej hodiny a na svoju mamu bola poriadne namrzená. Jednak preto, že nespravila jej synovi to, o čo ju žiadal a tiež preto, že si ho dovolila pasovať do roly „slúžky“, keď mu prikázala upratať jeho neporiadok. Zdá sa, že rozmaznávanie dosiahlo novú úroveň.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre