in

Nové Hry o život si môžete v kinách pozrieť už zajtra! Čo môžete od Balady o hadoch a vtáčatkách očakávať?

Konečne je to tu! Ak ste milovali Hry o život, určite vás poteší správa, že už zajtra si budete môcť v kinách pozrieť ich pokračovanie. Rachel Zegler v tomto epickom prequeli s názvom Hry o život: Balada o hadoch a vtáčikoch vstúpi do smrtiacej arény a zároveň nájde lásku v mužovi, u ktorého by ste to nikdy nečakali.

Pripravovaný film, založený na rovnomennom prequelovom románe Suzanne Collinsovej, sleduje mladého Coriolanusa Snowa (Tom Blyth), ktorý sa snaží oživiť odkaz svojej rodiny. Stáva sa tak mentorom 12. kraja, vďaka čomu spoznáva krásnu Lucy Gray Baird (Rachel Zegler). Rýchlo sa do nej však zaľúbi a náhle sa musí rozhodnúť medzi dobrom a zlom a zároveň zabezpečiť, aby jeho milovaná vyviazla z arény živá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Hunger Games (@thehungergames)

Ikonické obsadenie navyše doplnila Hunter Schafer, ktorú môžete poznať zo seriálu Eufória, kde si zahrala postavu Jules. V Hrách o život stvárnila Coriolanovu sesternicu Tigris Snow.

Otázka, ktorá však ostáva, je – Ako je možné, že sa zo Snowa stal záporák?

Ak chcete poznať odpoveď, neváhajte a utekajte do vášho najbližšieho kina. Skôr než tak urobíte, odporúčame vám pozrieť si trailer, z ktorého vám určite budú naskakovať zimomriavky.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre