in

Prešli 3 roky, odkedy bol ohlásený nový film o Supermanovi. James Gunn prezradil, že sa na ňom stále pracuje

V roku 2021 bolo oznámené, že J.J. Abrams pracoval na novom Supermanovi spolu s Ta-Nehisi Coatesom ako spisovateľom. Žiadna zápletka pre film nebola odhalená, ale tento Superman by existoval v alternatívnom vesmíre, nie v tom istom, ktorý Gunn vyvíja pre Superman Legacy. Navyše sa hovorilo o tom, že by mohlo ísť o prvého Supermana, ktorý by bol tmavšej pokožky.

​Gunn predtým povedal, že je tu dostatok priestoru pre Superman: Legacy aj pre Coatesov film.

„Tieto dve veci spolu vôbec nesúvisia,“ povedal Gunn pre io9. „Je to vzrušujúci film. Viem, že Chantal Nong, ktorá je výkonnou riaditeľkou tohto projektu, je z neho nesmierne nadšená. Takže ak vyjde a bude skvelý, pričom som nečítal scenár, a ak bude správne načasovanie, tak by sa to určite mohlo stať. Je to úplne nesúvisiace. Bol by to príbeh z iného sveta ako Joker.“

Film by existoval vo vlastnom vesmíre, podobne ako Batman Matta Reevesa existuje mimo DCU.

Zdroj: DC Comics, Inc.

Coates, ktorý na ňom tiež pracuje, je svetoznámy autor a napísal sériu Black Panther a Captain America pre komiksy Marvel – špeciálne poďakovanie mu patrí v záverečných titulkoch ich filmových adaptácií. Môžeme tak očakávať, že sa Gunnove slová naplnia a tento film bude ozaj skvelý, hoci o ňom zatiaľ nemáme žiadne detaily.

Zdroj  Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre