in

Presťahovala sa do Londýna, stiahla si zoznamovacie aplikácie a začala randiť! Až kým sa jej jedno rande stalo osudným

Hrozné, strašné a príšerné. To sú len niektoré z prídavných mien, ktorými sa v úprimných komentároch na Reddite opisuje randenie v Londýne.

Jeden z veľmi zaujímavých príspevkov, ktorý sa stal virálnym, teoretizoval o veľkej londýnskej záhade randenia. Autorka vysvetľovala, že nechápe, ako je možné, že mesto je plné atraktívnych mladých ľudí, a napriek tomu ľudia stále majú problém zažiť romantické rande.

Za čiastočnú vinu sa považoval príliš veľký výber, ale aj to, že ľudia majú málo času, pretože život v Londýne je veľmi hektický. Mnohí z nich nemajú v dôsledku nedostatku času energiu na používanie zoznamovacích aplikácií.

Couple Having a Date at the Bar
Autor tejto fotografie je cottonbro studio

To nie je príliš romantický obraz hlavného mesta, ale Jasmine Wong Denike, ktorá sa do Londýna presťahovala z kanadského Toronta, to neodradilo. Tridsaťročná žena bola tri mesiace slobodná a teraz má za sebou neuveriteľných 100 rande v hlavnom meste.

Na rozdiel od všeobecnej mienky však tvrdí, že táto skúsenosť bola obrovským úspechom. Keď prišla, nehľadala dlhodobú známosť, ale chcela ísť von, stretnúť ľudí a trochu sa zabaviť – a koniec koncov, nie je práve o tom randenie?

Povedala: „Chcela som zostať slobodná, kým som bola v Londýne –  žijem v Londýne prvýkrát a chcem, aby som sa tu cítila ako doma, a nie aby mi to niekoho pripomínalo. Spočiatku som začala randiť, aby som spoznala mesto, stretla nových ľudí a vyskúšala nové reštaurácie, krčmy a bary, ktoré by som za normálnych okolností nemala možnosť vyskúšať alebo o ktorých by som ani nevedela, keby som sa s týmito ľuďmi nestretla.“

jazzdenike/Instagram

Na hľadanie rande používala aplikácie ako Bumble, Hinge, Thursday a League, avšak hovorí, že niekoľko mužov jej vkĺzlo aj do správ na TikToku a jeden nápadník ju dokonca pozval na rande cez jej služobný e-mail. Veľmi odvážny krok!

A teraz, po stovkách hodín a nespočetných fľašiach vína, dosiahla míľnik 100 rande.

Zo všetkých rande, ktoré absolvovala, sa to najneobvyklejšie uskutočnilo na hodine spinningu (jeho nápad, nie jej) a bolo to jedno z prvých rande, na ktoré sa vydala v Londýne.

@jazzdenike dating in london ep 1 of ? 👀 what do you guys think? #minivlog #london #singlelife #datinginlondon #londontok #singlegirl #psycle #firstdate #fyp ♬ Perfect Day – Tundra Beats

„Bolo to moje prvé prvé rande vo fitness,“ hovorí. „Spinning je náročný, ale dobrý.“

Po hodine cvičenia sa osprchovali (samozrejme, každý zvlášť) a vybrali sa na kávu.

„Išli sme na kávu… káva sa zmenila na šalát a šalát sa zmenil na príjemné rozhovory o živote, ale čo bolo naozaj skvelé, bolo to, že on plánoval a hľadal miesta, kam by sme mohli ísť a to je niečo, čo veľa chlapov nerobí.“

Dotyčný muž sa stal známym ako „Spin Guy“ na Jasmininom TikToku, kde pravidelne zdieľa svoj zoznamovací život. V ďalších videách rozprávala, ako na druhom rande išli na ďalšiu hodinu cvičenia. Ich tretie rande už bola večera, ale opäť všetko naplánoval on. Dvojica si veľmi rozumela, ale ich vzťah sa neposunul ďalej, pretože ani jeden z nich v tom čase nehľadal nič vážnejšie.

Asian couple drinking cocktails in cafe at night
Autor tejto fotografie je Khoa Võ

Jasmine s láskou spomína aj na nezabudnuteľné rande zo začiatku roka 2022, ktoré sa začalo v krčme.

„Spoznala som jedného chalana v aplikácii Hinge a netrvalo to veľmi dlho, kým sme sa rozhodli stretnúť, čo je podľa mňa úprimne najlepšie, pretože môžete jednoducho ísť a stretnúť sa s nimi a zistiť, či si vyhovujete, bez zbytočne zdĺhavého písania,“ vysvetlila. „Išli sme do The Exmouth Arms a rozprávali sme sa, až kým nezavreli krčmu, a potom ma vzal na karaoke. Zostali sme tam asi do tretej  ráno. Bolo to jedno z tých rande, ktoré nechcete ukončiť.“

S „chlapom z karaoke“ absolvovala ešte niekoľko zábavných večerov vrátane tretieho rande, ktoré zahŕňalo koktaily, návštevu Top Secret Comedy Clubu a veľa tancovania. Nakoniec to však zrušil, pretože sa začal stretávať s niekým iným a cítil sa zle, keby sa vídal s dvoma ľuďmi naraz.

Photo Of Woman Using Mobile Phone
Autor tejto fotografie je mikoto.raw Photographer

„Všetko zvládol dobre, bol otvorený a úprimný, veľmi úctivý a pozorný a rozišli sme sa v dobrom,“ dodáva Jasmine. S dobrom prišlo aj veľa ghostingu (z jej strany), zdravá dávka odmietnutia (z oboch strán), ako aj boj o to, ako komunikovať svoje potreby a hranice s inými ľuďmi. Odvtedy však prišla na to, ako na to.

Po tom, čo absolvovala viac ako päť rande s jedným mužom, vedela, že musí veci ukončiť, pretože to bolo pre ňu to najlepšie.

„Po dlhom premýšľaní som to ukončila. Nepáčilo sa mi, aký bol. Úprimne povedané, je mi jedno, ako dlho sa stretávame, ak hovorí všetky správne veci, ale vy sa stále cítite len ako možnosť, potom jeho slová nezodpovedajú jeho činom a je viac než v poriadku stanoviť si hranice.“

Na konci roku 2022, po svojom prvom roku randenia v hlavnom meste, Jasmine pripravila pre TikTok video Dating Wrapped 2022 – napodobeninu Spotify Wrapped. Prezradila, že v tom roku absolvovala celkovo 63 rande so 40 mužmi, ktorí pochádzali zo 14 rôznych krajín.

@jazzdenike 2023 is my year… right? 🚀 #datinginlondon #datingwrapped #singleinlondon #london #uktiktok #londontiktok #datingstats #datingadvice #single #bumble #hinge #datingapps #londonthingstodo #londonlife ♬ original sound – jazz in london

Z týchto rande bolo 40 prvých, 12 druhých a 6 tretích. Jeden šťastlivec to dotiahol aj na deviate rande, než to ukončili. Ďalej rozobrala, kde sa s každým z týchto mužov zoznámila, a potom ukázala graf s podrobnými informáciami o tom, v ktoré noci v týždni chodila na najviac rande (utorok, streda a štvrtok) a v akú dennú dobu sa konalo najviac rande (večer).

Video zakončila veselo, podelila o niekoľko zaujímavostí vrátane toho, že v tomto roku trikrát plakala kvôli chlapom a trikrát bola na internete oklamaná. Celkovo v tomto roku strávila na rande neuveriteľných 232,5 hodiny. Stále trvá na tom, že nič neľutuje.

hands, people, couple
Autor tejto fotografie je mina6120

Na začiatku roka 2023 sa však Jasmine rozhodla zvoliť trochu iný prístup k randeniu .

Dodala: „Po tom, čo som sa stretla s obrovským množstvom ľudí z rôznych prostredí, krajín, zamestnaní a štvrtí Londýna, som sa v roku 2023 pustila do randenia s oveľa väčším zámerom. Bola som schopná randiť s väčším záujmom a ako som chodila na ďalšie a ďalšie rande, všimla som si, že si viac uvedomujem, s akým typom človeka by som chcela tráviť svoj čas, a celkovo si viac vážim svoj čas.“

A všetko úsilie, ktoré vynaložila na randenie, sa jej vyplatilo, pretože tento rok stretla niekoho, kto sa pre ňu stal naozaj dôležitým.

@jazzdenike It’s finally here: the northern guy update I’ve been dying to share with you guys 🤍 Can’t wait to share more of my life in London with you guys again—and thank you so much to everyone who has been on this crazy journey with me. #datinginlondon is exhausting, so if you ever need inspo and fun dating stories, I’ve got (at least) 4 documented series of experiences to draw on. God knows I’m not going to forget them anytime soon 😂 Love you guys, and I hope you’ll stick around for more #minivlogs #londonlife and #canadianinlondon ♬ 1989混音 (QzQ Remix) – TaylorSwift

Keďže chce chrániť jeho súkromie, spomína ho len pod prezývkou „the northern guy“ (severan). So svojimi sledovateľmi, sa podelila o niekoľko sladkých noviniek o ich vzťahu – všetko od prvého stretnutia s rodičmi až po útulné rande doma.

Teraz, keď je Jasmine šťastne zadaná, s úsmevom spomína na svoj život plný randenia.

Man and Woman Near Grass Field
Autor tejto fotografie je Jasmin Wedding Photography

„Od môjho prvého rande v Londýne, až doteraz, môžem s istotou povedať, že som stretla toľko ľudí, ktorých by som za normálnych okolností nestretla, videla som oveľa viac z mesta ako priatelia, ktorí tu žijú už roky, a teraz mám rozsiahly zoznam krčiem, barov a reštaurácií, na ktoré sa môžem odvolať, keď sa ma priatelia spýtajú, kam ísť. Randenie mi tiež pomohlo lepšie pochopiť, čo hľadám u priateľov, partnera a v živote. Nie každé rande bolo úspešné, ale zažila som veľa zábavných večerov so zaujímavými ľuďmi! Takže celkovo? Tejto skúsenosti dávam 8/10.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Film „Mickey´s Mouse Trap“ ukazuje postavičku Mickey Mouse ako zabijaka

Podľa môjho šéfa je vraj každý nahraditeľný