in

Pri vianočnom upratovaní našla starý tiket. Zistila, že vyhrala ohromnú sumu

Pre mnohých z nás predstavuje vianočné upratovanie veľmi nepríjemnú záležitosť. Zvlášť ak sa nám nechce, vieme si nájsť oveľa lepší predvianočný program, alebo sme skrátka unavení. No keď chceme mať počas sviatkov dom ako z rozprávky, potrebujeme sa prekonať a pustiť sa do roboty.

Zdroj: Freepik.com

Na vianočné upratovanie v roku 2023 s určitosťou nikdy nezabudne istá Nemka. Obyvateľka Magdeburgu – jedného z najvýznamnejších stredovekých miest – našla pri tejto činnosti priam poklad. Pri upratovaní zásuvky jedného zo svojich stolov našla starý, dvojročný tiket do lotérie Super 6 so šiestimi číslami (ako to logicky vyplýva z názvu). Znie to neuveriteľne, ale tiket bol naozaj výherný. Nemka vyhrala 100 000 eur.

„Nemôžem tomu uveriť. Je to ako znovuobjavenie zabudnutého pokladu,“ povedala výherkyňa, ktorá prezradila, že určitú časť týchto peňazí minie na dovolenku. 

Je vám takisto čudné, že si aj po takom dlhom čase mohla výherkyňa z Magdeburgu vybrať svoju výhru? Mala skutočne šťastie, že svoj tiket podala tesne po úprave pravidiel. V nemeckom štáte Sasko-Anhaltsko si od roku 2021 možno výhry uplatniť do 31. decembra 2024. Takže stihla to ešte s celkom slušnou rezervou. Ak sa vám nabudúce nebude chcieť upratovať, myslite na možné ukryté poklady v zásuvkách.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre