in

Priateľ násilník jej nechal potetovať celú tvár. Žene sa nakoniec rozhodol pomôcť cudzí človek

Ženina tvár bola potetovaná proti jej vôli. Myslela si, že jej život skončil a netušila, ako ďalej, no potom sa zjavil láskavý cudzinec a rozhodol sa jej pomôcť. Píše o tom LADBible.

Žena menom Taylor White z Floridy mala len 21 rokov, keď chodila s mužom, ktorý sa stával čoraz viac násilnejším. Keď sa rozhodla osláviť svoje 21. narodeniny v meste, rozhodol sa, že jej tieto plány nielenže prekazí, ale rovno jej ukáže, akú kontrolu má nad jej životom.

Zdroj: TikTok/@thedadbot

Opil ju a potom jej ublížil

Taylor vysvetlila, ako ju jej priateľ aj so skupinkou jeho priateľov opili a nalákali do hotela. A hoci si na tú noc spomína len matne, pamätá si, že sa zobudila v prázdnej hotelovej izbe a cítila strašnú bolesť. Verí, že bola v ten večer napadnutá.

Potom sa jej však život ešte viac zhoršil. Keď sa jej podarilo postaviť, uvidela sa v zrkadle a nemohla uveriť vlastným očiam. Celá jej tvár bola totiž potetovaná a podľa jej slov mala tvár pokrytú strašnými vecami.

Taylor strávila dlhú dobu zakrývaním tohto tetovania mejkapom, no nakoniec si jej šéf všimol, že s jej tvárou niečo nie je v poriadku. Vtedy sa rozhodla, že už takto žiť nedokáže. 

Jej šéf ju presvedčil, aby si nechala nechcené tetovanie prekryť zatemňujúcim atramentom, čím sa z polovice jej tváre stala akási maska. Jej šéf tvrdil, že takto bude môcť viesť normálny život. To bolo v roku 2008 a ona mala odvtedy problém udržať si, resp. si vôbec nájsť nejakú prácu.

Zdroj: TikTok/@thedadbot

Pomohol jej cudzinec

Nakoniec to bol však úplne cudzí muž, kto sa jej rozhodol reálne pomôcť. TikToker TheDadBot omylom narazil na jej priamy prenos. Po vypočutí jej príbehu a pozretí jej videí o bipolárnej poruche, cítil tvorca – vlastným menom Karridy Askenasy – potrebu Taylor pomôcť.

Ponúkol, že pokryje náklady na odstránenie jej tetovania a oslovil viaceré kliniky o pomoc s laserovou operáciou. Nakoniec to však nebolo potrebné. Spoločnosť na odstránenie tetovania laserom s názvom Removery totiž prehlásila, že odstránenie dokončí zadarmo. Inak by takýto zákrok stál tisícky dolárov.

Carmen VanderHeiden Brodie, viceprezidentka pre klinické operácie v Removery, povedala, že v prípade Taylor môže trvať až dva roky, kým bude úplne bez tetovania, no už po prvom sedení bola oveľa spokojnejšia, o čom nasvedčoval aj jej úsmev.

Teraz už 37-ročná Taylor povedala: „Nenechám si to odstrániť len z estetických dôvodov. V skutočnosti to odstraňuje časť zo mňa, ktorú už nereprezentujem a nežijem v nej.“ 

Taylor dúfa, že si potom bude môcť nájsť prácu v oblasti mentálneho zdravia a pomáhať ostatným.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Žena odmietla pustiť babičku sadnúť na jej miesto v autobuse. Tá to vyriešila po svojom, sadla si na ňu

15 fakt hlúpych chýb, ktoré si zaslúžia zverejnenie #2