in

Žena odmietla pustiť babičku sadnúť na jej miesto v autobuse. Tá to vyriešila po svojom, sadla si na ňu

Žena sa rozhodla pre zmenu cestovať autobusom, dúfajúc, že všetko bude v poriadku. Trpí totiž chronickým ochorením, kvôli ktorému trpí bolesťami a preprava verejnou dopravou pre ňu môže byť ľahko nepríjemná až bolestivá. Keď nastúpila do autobusu a našla voľne miesto na sedenie, vydýchla si, no vtedy ešte netušila, čo ju ešte čaká. Píše o tom Mirror.

„Trpím chronickým ochorením a chronickou bolesťou chrbta a bedier. Málokedy cestujem autobusom, pretože je menej bolestivé šoférovať alebo nechať niekoho, aby ma odviezol kvôli môjmu chrbtu,“ vysvetlila žena v príspevku.

Zdroj: Image by krakenimages.com on Freepik

Pohodlné a pokojné sedenie jej však vydržalo len do nasledujúcej zastávky. 

Vtedy totiž nastúpila postaršia žena a postavila sa rovno vedľa nej, prepichujúc ju pohľadom. Potom ju oslovila: „Prepáčte?“

Žena si z toho zatiaľ nič nerobila a tak odpovedala: „Dobrý deň, potrebujete niečo?“ 

Začala sa hádka

Ako odpoveď dostala nervózne: „Viete, že v autobuse sú aj starší ľudia, ktorí si potrebujú sadnúť? Ľudia ako ja!“

Žena ostala prekvapená, keďže v autobuse boli stále iné voľné miesta. Staršej žene odpovedala: „Prepáčte, vzadu sú asi iné miesta. Ja to miesto naozaj potrebujem.“

Hoci bola žena stále zdvorilá, babka očividne strácala trpezlivosť. Rozhodla sa jej totiž vynadať a upozorniť ju na to, že mladé a zdravé dievča určite nepotrebuje sedieť. 

„Možno vyzerám zdravo, ale nie som. Aj mladí ľudia môžu byť chorí. Takže ma prosím nechajte na pokoji,“ odpovedala jej žena a dúfala, že tým konflikt ukončila. Nemohla byť však ďalej od pravdy. Žena sa totiž začala rozčuľovať a hneď bola pozornosť celého autobusu na nich.

Zdroj: Image by Drazen Zigic on Freepik

Chcela jej sadnúť na kolená

Staršia žena sa začala rozčuľovať a vykrikovať, ako je žena rozmaznaná a ako by sa mala dnešná mládež naučiť rešpektovať staršiu generáciu.

Nakoniec jej výbuch zlosti skončil tým, že sa rozhodla sadnúť si na ženu, ktorá z toho ostala v šoku.

„V tej chvíli som na ňu začala kričať, aby odišla a nedotýkala sa ma, ale ona kričala, že mám odísť ja, lebo to miesto nepotrebujem. Táto pani, s polovicou zadku na mne, si na mne začala robiť pohodlie. V tej chvíli som už bola v neskutočných bolestiach a kričala som na ňu, aby odo mňa odišla, pričom som zadržiavala slzy od bolesti. Vodič autobusu musel zastaviť, aby ju dostal preč,“ vysvetlila žena.

Ani potom sa však žena nedokázala z otrasného zážitku tak ľahko spamätať, hoci sa k nej prihovorili spolucestujúci, snažiac sa ju upokojiť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre