in

Zarobila milión dolárov tým, že kosí trávnik nahá. Jej manžel ju v tom plne podporuje

32-ročná mamička dvoch detí Honeyy Brooks dokáže vďaka svojmu pikantnému biznisu, ktorý zahŕňa kosenie trávnika alebo záhradníčenie bez oblečenia, zarobiť približne 45 000 libier mesačne. Teraz táto mama prezradila, ako zarába obrovské sumy len vďaka tomu, že sa nahá fotí na farme a priznáva, že za dva roky už stihla zarobiť milión. Píše o tom DailyStar.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HONEYY BROOKS 🍯 (@honeyybrooks)

Robí to vyzývavo 

Tridsaťdvaročná Austrálčanka vyvažuje prácu na svojej stránke a údržbu farmy so starostlivosťou o svoje deti.

Po tom, ako v roku 2021 opustila svoju marketingovú firmu, začala zverejňovať pikantný obsah, na ktorom za jeden mesiac zarobila 5 000 libier. S pomocou svojho manžela Hanka si neskôr vybudovala lukratívnu kariéru tým, že sa počas práce na farme vyzlieka.

Jej druhá polovička sa dokonca niekedy zapája do jej pikantných záberov.

Pre FEMAIL povedala: „Vyzývavo sa venujem záhradkárčeniu a koseniu trávnika. A ak si idem zabehať so svojimi psami, niečo natočím, takže ide o moje každodenné záležitosti, len vyzývavým štýlom.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HONEYY BROOKS 🍯 (@honeyybrooks)

Jej bežný deň

Honeyin deň sa začína, keď sa zobudí a vychutná si kávu, a potom odvedie deti do školy.

Po uprataní domu sa potom mamička pustí do práce a natáča vlastný obsah a uskutočňuje videohovory. Rada sa vyzlieka uprostred starostlivosti o kone, zbierania vajec, kontroly kráv a venčenia psov.

Fanúšikovia skutočne zbožňujú jej „autentický“ obsah, v ktorom môže ukázať svoju „odvážnu“ stránku.

Potom, keď vyzdvihne deti zo školy, má Honeyy „mamičkovskú službu“, kým nejdú spať a ona sa pustí do nejakej administratívy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HONEYY BROOKS 🍯 (@honeyybrooks)

Divné požiadavky

Súčasťou jej práce je prijímanie požiadaviek od klientov, a hoci je ústretová, vyskytli sa aj prekvapenia.

Priznala: „Dostávam veľa žiadostí v kompletnom oblečení a o veci, ako je chôdza po bahne alebo masírovanie bahna na chodidlách. Raz som musela fajčiť cigaretu úplne oblečená a chlapík nechcel, aby som hovorila – to je pre mňa skôr nepríjemné.“

Našťastie jej manžel Hank podporuje to, čo robí a zapája sa aj do natáčania obsahu. Čo sa týka ich detí, tie sú ešte príliš malé na to, aby vedeli, čo sa deje.

Vďaka životu v malom vidieckom mestečku sa Honeyy podarilo udržať svoje podnikanie pod rúškom tajomstva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HONEYY BROOKS 🍯 (@honeyybrooks)

Najprv neukazovala tvár

Mama sa k OnlyFans dostala v roku 2021 po tom, čo jej podnikanie v oblasti sieťového marketingu začalo upadať. Rozhodla sa 12 mesiacov cestovať s rodinou v ich karavane, vďaka čomu si uvedomila, aká únavná je jej práca.

Počas svojich ciest sa Honeyy a Hank zoznámili s ďalšou tvorkyňou na OnlyFans, ktorá im pomohla pri rozbehu.

Po šiestich mesiacoch skúmania platformy začala Honeyy zverejňovať obsah sólo bez toho, aby ukázala svoju tvár. Počas prvých mesiacov si zarobila na domácnosť a potom sa rozhodla, že sa do toho vrhne naplno. Po tom, ako Honeyy začala ukazovať svoju tvár a natáčať s Hankom, za dva roky zarobila viac ako 797 000 libier (1 milión AUD).

Mamička teraz pracuje každý pracovný deň 10 až 14 hodín popri tom, ako sa venuje materstvu.

Skonštatovala: „Dávam do toho srdce a dušu. Je to naozaj neuveriteľné, keď máte platformu, ktorú milujete, môžete na nej tvrdo pracovať a dobre vás platí. Som presvedčená, že treba robiť všetko, čo vás robí šťastnými. A práve teraz ma to robí šťastnou.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre