in

Prichytila svojho priateľa, ako si užíva s nevlastnou sestrou – video hneď ukázala jeho matke

Žena sa stala virálnou, lebo svojho bývalého priateľa prichytila ako ju podvádza s jeho nevlastnou sestrou. A dokonca sa podelila o video s dôkazom nechutnej udalosti s jeho mamou.

a woman in a white shirt is looking at her cell phone
Autor tejto fotografie je Daniele La Rosa Messina

Courtney Copenhagenová, pre denník New York Post povedala, ako ju na neveru upozornila nevlastná sestra jej bývalého, Ashley, ktorá jej poslala na SnapChat video, na ktorom sú obaja úplne nahí a ona je na ňom.

„Hneď ako som to video videla, rozplakala som sa a moja prvá myšlienka bola: ‚Čo to preboha je?“, povedala. Bolo to hrozne nechutné, keďže boli nevlastní súrodenci viac ako 8 rokov.

tears, crying, tear
Autor tejto fotografie je Vika_Glitter

Courtney, prváčka na Michiganskej technologickej univerzite, podrobne opísala incident vo videu na TikTok, ktoré už videlo milióny ľudí.

„Nikdy som tvoju nevlastnú sestru nepovažovala za hrozbu,“ napísala do svojho videa – v ktorom hrá hit Eda Sheerana „Don’t“. „Samozrejme, až kým mi neposlala video, na ktorom ste vy dvaja mali pomer.“

@theshortdumbassi hope you see this Mitchell😚♬ that ed sheeran song – Stinky

Video nabralo ešte šialenejší spád, keď pokračovala vo vysvetľovaní, ako bola na obede s matkou svojho bývalého, keď jej to video prišlo.

„Boli to jej narodeniny“, povedala Courtney, „a chcela som ich s ňou osláviť“.

V ďalšom príspevku na TikTok Courtney povedala, ako ukázala video svojho bývalého – ktorého nazvala Mitchell – jeho matke, pretože bola v šoku a nevedela, čo má robiť. Tvrdí, že matka jej bývalého bola v ešte väčšom šoku a z reštaurácie hneď odišla.

@theshortdumbass Reply to @theshortdumbass ♬ original sound – Court

„Jeho mama sa na mňa iba pozrela a povedala: ‚Musím odísť,’“ povedala Courtney a dodala „Predpokladám, že išla domov, aby sa s nimi porozprávala“.

Courtney svoj príbeh potom zdieľala na sociálnych sieťach, aby sa so situáciou vyrovnala.

„Nečakala som, že to bude mať toľko videní a lajkov,“povedala. „Vždy som zverejňovala videá, ako spôsob vyrovnania sa s rôznymi vecami, ktoré sa v mojom živote stali.“

Na TikToku Courtney zdieľala aj screenshot správy od Ashley.

@theshortdumbass Reply to @alaina0favalor #greenscreen ♬ GO CRY ABOUT IT BITCH – Alaa sakr

„Toto je Ashley. Čo je to s tebou dopekla? Vytvorila si TikTok o mojom bratovi a mne a zverejnila si jeho meno?! Videli to naši priatelia a rodina a teraz sú z toho všetci pohoršení a nahnevaní! Ty si strašné zlá osoba, ako môžeš niečo také urobiť? Karma ťa určite dostihne…“ stálo v správe.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre