in

Priznala sa, že do špagiet pridáva „zakázané ovocie“. Jej priateľ sa s ňou rozišiel

Vzťah dvoch ľudí prináša so sebou niekoľko kľúčových faktorov, o ktoré sa obe strany musia snažiť. Patrí tam napríklad ústretovosť, ochota, pokora a v neposlednom rade aj tolerancia. Práve touto poslednou vlastnosťou nedisponoval istý muž. Ten dal svojej priateľke, respektíve už expriateľke, košom z kuriózneho dôvodu.

Zdroj: Pexels.com – cottonbro studio, Freepik.com – krakenimages.com

Je hriechom prirovnať slovenskú webstránku Modrý koník k celosvetovej platforme Reddit? Nuž, možno je to malý prehrešok vzhľadom na popularitu, počet aktívnych používateľov atď., no tieto dve stránky majú spoločné viaceré veci. Napríklad, že používatelia sa vyznávajú zo svojich problémov a delia sa so svetom o nepochopiteľné situácie. S jednou kurióznou prišla žena na Reddite, kde sa v poslednom čase uverejňujú poriadne skvosty.

Používateľka sa vyznala, že sa s ňou priateľ rozišiel kvôli čudesnej veci. Priznala sa mu so svojimi extravagantnými chúťkami, konkrétne s jednou kurióznou. Do špagiet rada pridáva kukuricu.

„O päť minút neskôr mi napísal, že ho to dosť vzalo,“ vyznala sa žena. „Vraj by bol extrémne urazený, ak by som jedlo, ktoré pre mňa uvarí, znesvätila kukuricou. Rozišiel sa so mnou cez SMS,“ dodala. Vzťahy sú dnes zjavne väčšou vedou, ako by sa mohlo zdať.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zabudnite na „ghosting“, teraz je nový trend v randení „zombieing“. A je to oveľa horšie

Trvalo jej 30 rokov, kým zistila, kto v skutočnosti je – abrosexuál