in

Psík má nekonečnú trpezlivosť s pískajúcou potvorou. Otravný papagáj mu dookola píli uši koledou

Prehupli sme sa do decembra, čo znamená jedno. O pár týždňov budeme sláviť Vianoce. Do akcie sa už dostali adventné kalendáre a najmenší netrpezlivo odrátavajú dni do štedrej večere. Niektorí ľudia však Vianoce z duše nenávidia a prajú si, aby tento tradičný decembrový ošiaľ čo najskôr pominul.

Zdroj: PiPiPi/YouTube

Veru, niekedy sa týmto naším bratom a sestrám nemožno čudovať. Zvlášť keď nás už od konca októbra bombardujú vianočné reklamy s chytľavými vianočnými koledami. S týmito príležitostnými piesňami má dozaista problém istý psík. Ten totiž musí vo svojom obydlí trpieť otravného spolubývajúceho.

Niektoré druhy papagájov sa vedia naučiť solídne rozprávať, no to by bol pravdepodobne ten lepší variant, ktorý by si štvornohé zviera prialo. Jeho kolega zo zvieracej ríše sa naučil ukážkovo hvízdať. Nič by na tom nebolo, keby nepískal dookola to isté ako obohratá platňa. Pes tak musí nonstop počúvať slávny vianočný hit Jingle Bellls.

Z jeho výrazu môžeme jasne vydedukovať, čo si o tomto popiskovaní papagája myslí. Keby bol vták aspoň trocha tolerantnejší a nehvízdal psovi rovno do uška. A okrem toho, na svojom pískaní by mal ešte popracovať a doučiť sa záver tejto svetoznámej skladby.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre