in

Rachel McAdams bola skritizovaná za jej chlpaté podpazušie

Zatiaľ čo sa v dnešnej dobe mnoho ľudí snaží vyzdvihovať prirodzenosť, druhá skupinka tým nie je až tak nadšená. Hlavne pokým sa jedná o chlpy na ženskom tele. A obzvlášť na tak viditeľnom mieste, ako je podpazušie.

 

Mohlo by sa zdať, že v ére telesnej pozitivity sú ľudia k sebe tolerantní a neposudzujú výzor iných. Nedávno však Rachel McAdams čelila záplave negatívnych komentárov za pózovanie s chlpatým podpazuším. Našli sa však aj takí, ktorí herečkino rozhodnutie podporili.

Rachel sa nedávno pustila do fotenia na propagáciu svojho nedávneho filmu Are You There God? To som ja, Margaret. Avšak to, čo odlišuje toto natáčanie, je jej silná požiadavka na minimálnu úpravu.

Zdroj: Bustle / Youtube

Vo svete, kde často prevládajú nereálne štandardy krásy, jej rozhodnutie predviesť svoje prirodzené telo, dokonca aj keď nosí latexovú spodnú bielizeň, vysiela silný odkaz sebalásky a prijatia.

Jej nedávne fotenie, kde hrdo vystavila svoje prirodzené telo, vyvolalo medzi pozorovateľmi ohnivú diskusiu. Zatiaľ čo niektorí kritici rýchlo odsúdili jej voľbu, označili ochlpenie v podpazuší za „nechutné“ a naznačovali správanie, ktorým si len vyžaduje pozornosť, iní ju vášnivo obhajovali.

Zdroj: Bustle / Youtube

„Má viac chĺpkov ako ja,“ napísal jeden muž. „Nie som si istý, kto presne chce chlpy. Je to trochu zbytočné,“ napísal jeden z komentujúcich. „Toto je proste škaredé,“ dodal ďalší. „Zvracal by som, keby moja žena mala takéto chĺpky v podpazuší,“ dodal iný užívateľ.

Zdroj: Bustle / Youtube

Jedna jej obrankyňa dôrazne tvrdí: „Toto nie je žiadna novinka. Nájdite si novú prácu a prestaňte komentovať ženské telá. Naše telá nie sú vašou starosťou.“ Ďalšia žena to potvrdzuje a hovorí: „Ja sa tiež neholím, neurobila by som nič, čo by mi poškodilo pokožku ako žiletky… a hlavne na niečom normálnom a predovšetkým prirodzenom.“ Tieto hlasy obhajujú autonómiu nad vlastným telom a spochybňujú spoločenské očakávania týkajúce sa štandardov krásy.

„Silné. Úžasné. Ohromujúce. Odvážne,“ napísal niekto. „Prial by som si, aby sa viac celebrít cítilo takto pohodlne vo svojich telách,“ dodal ďalší.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre