in

Rodičia pretrhli všetky kontakty s dcérou po tom, ako im zavolal ich syn, o ktorom im tvrdila, že je mŕtvy

Rodičia z Nového Zélandu zostali v šoku, keď im po šiestich mesiacov zrazu zavolal ich údajne mŕtvy syn. Znie to ako námet na mysteriózny film alebo horor, ako sa však táto rodina do tejto situácie dostala, je skutočne bizarný príbeh.

Zdroj: Pexels / Pavel Danilyuk

Všetko to začalo tým, že vzťah Callumových sestier s ich rodičmi začal byť mierne napnutý. Konflikty medzi rodičmi a dcérami dohnali staršiu z jeho sestier až k tomu, že sa rozhodla použiť klamstvo, ktoré by im dostatočne ublížilo.

Collum žil v inom meste ako jeho sestry a rodičia a neozýval sa rodine práve často. Jeho rodina teda nemala najväčšie predstavy o tom, ako sa Collumovi žilo. Staršia sestra preto bez váhania zavolala ich rodičom a oznámila im, že jej brat, teda ich syn, zomrel. Údajne bol ubodaný k smrti, niekto ho teda zavraždil.

Zdroj: Pexels / Craig Adderley

Aby toho nebolo málo, sestra tvrdila, že pohreb sa už konal a Collumova bývalá partnerka s jej rodinou si neželali, aby o tom jeho rodičia vedeli a zúčastnili sa. Pre Collumových rodičov to bola hrozná rana, presne ako jeho staršia sestra očakávala.

Nepočítala však s tým, že Collum si na svoju rodinu po nejakom čase spomenie. Jedného dňa vytočil číslo ich mamky, zvedavý, či doma všetko beží po starom. Tá však zdvihla mobil s plačom a otázkou: „Ty žiješ?“

Zdroj: Pexels / Tim Samuel

Niektoré klamstvá sú naozaj cez čiaru, a staršia sestra si vyslúžila trest tichej domácnosti. Od incidentu s ňou rodina nekomunikuje, a úprimne, nie je sa čomu čudovať. Čoho iného by bola schopná osoba, ktorá dokáže klamať takýmto spôsobom?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Slovák predáva na internete Oktávku. Inzerát a fotografie však poňal veľmi kreatívne a vtipne.

Už čoskoro v kinách