in

Rodinný animák „Ploey 2 – The Legend of the Winds“ by sa mal dostať aj na Slovensko

Produkčná spoločnosť The Playmaker podpísala zmluvu s GunHil, aby sa postarala o svetový predaj filmu „Ploey 2 – The Legend of the Winds“, ktorý je opísaný ako „rozkošný a zábavný road movie pre celú rodinu o presadzovaní vlastných ideálov, ktoré slúžia vyššiemu dobru“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bir Film (@birfilm1)

The Playmaker predstaví film na Európskom filmovom trhu (15. – 21. februára) a predstaví exkluzívnu ukážku prvého pohľadu v stánku The Playmaker, ako aj promo projekciu pre medzinárodných nákupcov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FILMZIE (@filmzieofficial)

Film, ktorý je pokračovaním medzinárodného hitu „Ploey – You Never Fly Alone“, sa zameria na Ploveriu, Ploeyho nezávislú priateľku, ktorá chce zabezpečiť príchod jari a naplniť starú legendu. Film sa sústreďuje na legendu, že vták kulík je kuriérom jari a bez neho leto na severnú pologuľu nepríde. Keď svetu hrozí nekonečná zima, mladý idealistický kulík zhromaždí spoločnosť operených nezbedníkov, aby prekazili plány zlej Ľadovej kráľovnej.

Zdroj: Skyler Ewing/Pexels

Ploveria opúšťa svojho priateľa a ich pohodlný život na juhu, aby sa vydala na sever so svojimi novými priateľmi, postavila sa ľadovej kráľovnej a jej hrôzostrašnej armáde havranov s cieľom zabezpečiť príchod jari a naplniť starodávnu legendu. Premiéra filmu je naplánovaná na prvý štvrťrok 2026.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ona má iného ale ty ju stále miluješ

15 vtipných fotografií, ktoré zachytávajú nočné mory každého itčkára alebo technika