in

Skrytá scéna vo filme Harry Potter a väzeň z Azkabanu, ktorú si nikto nevšimol

Veľmi prekvapivý a ľahko prehliadnuteľný detail v treťom filme Harryho Pottera obsahuje moment len ​​pre nezbedných dospelých, ktorý mal byť pôvodne vystrihnutý. Ak ste veľkým fanúšikom, už ste pravdepodobne videli každý film Harryho Pottera aspoň 10-krát a myslíte si, že viete všetko o čarodejníckom svete Harryho a jeho priateľov.

Ukázalo sa však, že v treťom filme je jeden malý detail, ktorý by mohol uniknúť aj tým najoddanejším Potterheadom. Veľké množstvo ľudí zistilo, že v Harrym Potterovi a väzňovi z Azkabanu je dosť drsná scéna.

Zdroj: Eggabase.com/Youtube

Moment je ukrytý v titulkoch filmu a odhalil ho muž zodpovedný za ich vytvorenie, Rus Wetherell. Titulky sú zobrazené na Záškodnickej mape a trvajú dlhých 11 minút. Počas titulkov vidno kroky kráčajúce po areáli Rokfortu, ale keď sa dostanú do sekcie kamier na ovládanie pohybu, v ľavom rohu obrazovky sa deje niečo dosť nezbedné.

Zdroj: kcajd/Deviantart

Zboku sa zdá, že je tam výklenok a v tom výklenku sú dva páry nôh. Jedna osoba stojí chrbtom k stene s nohami od seba. Druhý stojí medzi ich nohami a je zrejmé, že títo dvaja zdieľajú tajný, vášnivý okamih. Obidve sady chodidiel sa pri pokračovaní titulkov mierne pohybujú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Harry Potter (@harrypotter)

Wetherell vysvetlil scénu Huffington Post. Povedal: „V umeleckom diele bol výklenok, bola to niečo ako príležitosť mať tam schovaných pár študentov. Tak som len hodil pár stôp dole. Bolo to niečo, čo bolo zábavné pre dospelých a deti by tomu naozaj nerozumeli.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Harry Potter (@harrypotter)

Dodal, že jedného rána okolo 4:00 zbadal malý výklenok a pridal nohy pre zábavu, ale plánoval sa vrátiť neskôr a upraviť ich. Videl ich však režisér Alfonso Cuaron, ktorý sa okamžite začal smiať. Tak tam zostali. Animácia a dokončenie titulkov trvalo asi 20 dní a v tom čase bola sekvencia najdlhšia svojho druhu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí #916 – hľadá si frajera, inzerát vyzerá dokonale, no má to jeden zádrhel

Pizza ako obeť zločinov – pozrite sa aké zverstvá dokázali ľudia napáchať na jednom z obľúbených jedál na svete.