in

Rozrušený výherca lotérie zabudol svoj polmiliónový žreb v obchode

Niekto na túto príležitosť čaká celý život. Iný považuje za nemožné vyhrať v súťaži s takmer nulovou pravdepodobnosťou a nikdy sa hazardu nezúčastnil. Ďalší dostane stieraci žreb na narodeniny, prípadne na Vianoce či iný sviatok, poteší sa, zotrie, no z vlastnej iniciatívy si ho nekúpi.

Zdroj: GetRichorDieScratching/YouTube

Do prvej opísanej skupiny patril Kevin Frey z amerického štátu Iowa. Ten si zvykol kupovať stieracie žreby a pokúšať šťastie v lotérii. Motyka vystrelila a Američan uspel, keď zotrel žreb s názvom 500 000 ca$h s hlavnou výhrou vo výške pol milióna dolárov. K tejto jeho výhre sa však už navždy bude vzťahovať podarená historka.

Po tom, čo si pán zotrel svoju výhru, odovzdal žreb zamestnankyni obchodu, aby ho naskenovala. Tá hlavnú výhru potvrdila a výherca takmer vyskočil z kože. „Myslím, že som sa vtedy celkom solídne triasol,“ spomína na príhodu Frey.

V tom momente vybehol na parkovisko, aby informoval o výhre svoju rodinu. Keď ho jeho syn požiadal o zaslanie fotografie výherného žrebu, pán si uvedomil, že svoj žreb nemá. Po tom, čo ho odovzdal zamestnankyni v obchode si lístok nevzal nazad. 

„Našťastie som bol ešte na parkovisku pred obchodom, vbehol som späť dovnútra a požiadal som zamestnankyňu o žreb. Bola taká rozrušená, že mi ho zabudla dať po mojej prvej výzve. Našťastie mi ho na druhýkrát už dala,“ vyjadril sa Američan, ktorý dodal, že jeho syn mal dobrý dôvod požadovať fotografický dôkaz, pretože rád žartuje.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre