in ,

Ryžové guličky, ktorými si japonské dievčatá utrú podpazušie, sú 10-krát drahšie ako tie bežné

Podpažné onigiri je bizarné prevedenie klasického japonského občerstvenia, pri ktorom pekné dievčatá údajne tvarujú ryžu pomocou svojich podpazušia a pridávajú tak do nej svoj pot, ktorý má fungovať ako feromóny.

Pôvod podpažného onigiri nie je známy. Niektoré zdroje však tvrdia, že ho inšpirovala kultová scéna z mangy Mahódžin Guru Guru (Magický kruh Guru Guru), kde starý muž pomáha hlavnému hrdinovi tým, že váľa ryžové guľôčky podpazuším.

Zdroj: Sirabee / Twitter/@Mulboyne

Skutočné podpažné onigiri sa v Japonsku prvýkrát dostalo na titulky novín v roku 2016, keď Sirabee zverejnila sériu fotografií mladej pracovníčky v kancelárii, ktorá pripravovala túto pochúťku pre mužského kolegu.

Tento experiment mal získať odpoveď na otázku: Je onigiri prejdené v podpazuší pekného dievčaťa chutnejšie ako bežné?

Odpoveď bola vraj taká, že má horšiu štruktúru a ťažšie sa drží ako bežné onigiri, ale skutočne chutí lepšie.

Teraz sa táto bizarná pochúťka objavila znova a dokonca sa mala dostať do jedálneho lístka viacerých reštaurácií. Hongkonské noviny South China Morning Post (SCMP) nedávno uverejnili článok o tejto bizarnej japonskej pochúťke, v ktorom tvrdia, že sa predáva v reštauráciách, kde si roztomilé dievčatá najprv vydezinfikujú podpazušie, potom si idú zacvičiť a následne vo svojich spotených pazuchách vytvárajú túto pochúťku. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre