in

„Som 26-ročná panna a mám jednu veľkú starosť ohľadom randenia“

26-ročná žena sa na sociálnej sieti priznala, že je stále panna. Jej najväčšou obavou je to, aby jej budúci partner nemal problém s jej neskúsenosťou. Muži sú, naopak, nadšení jej zdržanlivosťou a uprednostňujú partnerky bez predchádzajúcich skúseností.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Cesta sexuálneho skúmania a učenia sa pre jednu ženu ešte nezačala a priznáva, že sa z toho cíti neistá. Anonymná 26-ročná žena prišla na Reddit, aby sa podelila o svoje obavy, pričom uviedla, že má pocit, že by ju ľudia mohli považovať za nezvyčajnú kvôli jej panenstvu.

Zdroj: Andrea Piacquadio/Pexels

Ďalej sa spýtala: „Mužom vo veku 30 rokov: Chodil by si s pannou?Jej príspevok vyvolal veľkú konverzáciu a zdá sa, že konsenzus je, že to vôbec nie je problém. Niektoré odpovede dokonca označili myšlienku považovať randenie s pannou za zvláštnu až nekonvenčnú.

Zdroj: cottonbro studio/Pexels

Jeden používateľ povedal: „Nemyslím si, že je to faktor. Myslím si, že je to skôr o… nadšení. Ak sa k tomu staviate nepriaznivo a nevenujete sa tomu, veľa chlapov nebude spokojných. Ak to máte radi a ste nadšení, tak si v poriadku.“

Zdroj: Jasmine Carter/Pexels

Žena v odpovedi vysvetlila: „Určite nie som protivná a myslím si, že teraz lepšie rozumiem svojmu vlastnému telu a tomu, ako dobre komunikovať počas intimity. Mojím jediným strachom je sklamanie môjho partnera kvôli nedostatku skúseností.“ 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre