in

Šanca je jedna k miliarde. Žena našla zázračné vajce, ktoré má ohromnú hodnotu

Predstavte si, žeby ste šli na nákup a klasicky si kúpili potraviny, medzi ktorými by nechýbali vajíčka. O pár dní na to by ste dostali chuť na praženicu a vybrali tak z chladničky spomínané vajcia. Lenže jedno z nich by bolo iné ako ostatné a namiesto panvice by skončilo na sociálnych sieťach.

Zdroj: Instagram/jacquifelgate, freepik.com – atlascompany

Presne také niečo sa stalo istej sledovateľke austrálskej novinárky Jacqueline Felgate, ktorá sa s objavom svojej fanúšičky podelila na sociálnej sieti Instagram. Jej followerka našla dokonalo okrúhle vajce kúpené z jedného austrálskeho supermarketu. 

„Od sledovateľky. Nie je to moje vajce. Toto je taká náhoda, ale chcela by som zdieľať tento svoj „eggcellentný“ objav – v našom kartóne vajec sme našli okrúhle vajce a po rýchlom vyhľadávaní na googli sme zistili, že taká šanca bola jedna k miliarde, doslova jedno z miliardy vajec je okrúhle,“ napísala novinárka v príspevku na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JACQUELINE FELGATE (@jacquifelgate)

Dodala, že naposledy sa takéto okrúhle vajce predalo za 1400 dolárov. Prečo by nejaký človek kupoval vajce za 1400 dolárov a čo s ním potom robí ostáva nateraz záhadou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

24 celebrít, o ktorých ste netušili, že sú navzájom prepojené

Bizarný zápis učiteľa do knihy rekordov: Vypestoval gigantickú tekvicu, získal tučnú prémiu