in

Sanitka zapadla pneumatikou do jamy na ceste tak silno, že pacient z nárazu vstal z mŕtvych

Tu na Slovensku sa často zvykneme sťažovať na stav našich rozbitých ciest. Všade samé fľaky a diery, autá s nízkym podvozkom sa tu ani neoplatia kupovať. Nikomu by však nenapadlo, že taká diera v ceste môže priniesť namiesto rozbitých tlmičov aj jeden z najneočakávanejších a najväčších zázrakov.

Actual pothole in Michigan
byu/cambrizzle inpics

V nemocnici v Haryane,  ktorá sa nachádza v Indii, bol za mŕtveho vyhlásený 80-ročný muž menom Brar. V osudný deň ho mala sanitka previezť domov k jeho rodine a blízkym, aby sa s ním mohli rozlúčiť a usporiadať pohreb vo forme kremácie. Všetko už bolo pripravené, čakalo sa len na príchod nebohého.

Zdroj: Pexels / Bhavesh Jain

Cesty v časti Haryany, kadiaľ sanitka prechádzala, ale asi neboli v najlepšom stave, pretože pneumatika auta prudko zapadla do jednej z dier v asfalte. Sanitka bola schopná ďalej pokračovať v ceste, no náraz bol tak silný, že prebral dedka Brara z večného spánku.

Zdroj: Youtube / Medical Dialogues

V sanitke s jeho telom sedel aj jeho vnuk, držiac svojho deda za ruku. Tvrdí, že nejakú dobu po náraze ucítil, ako sa ruka jeho starého otca pohla. Pokúsil sa mu teda nahmatať tep na zápästí, a keď zistil, že Brarove srdce opäť bilo, poprosil šoféra sanitky, aby zmenil kurz do najbližšej nemocnice.

Zdroj: Youtube / Medical Dialogues

Tam lekári potvrdili, že Brar bol naozaj nažive. Či sa v prvej nemocnici, kde sa o chorľavého 80-ročného muža starali, pomýlili a vyhlásili živého človeka za mŕtveho omylom, alebo či Brar skutočne vstal z mŕtvych počas transportu, to nikto nevie povedať s istotou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre