in

Šaty Emmy Watson odolávajúce gravitácii sú novou optickou ilúziou, ktorú nikto nedokáže vyriešiť

Ak ste na internete posledných 10 rokov, určite vieme, že ste sa stretli so šatami, ktoré rozdeľovali ľudí na to, či sú modro – čierne alebo bielo – zlaté. Dnes tu máme nový ohromujúci kúsok oblečenia, ktorým sú šaty, ktoré nedávno mala na sebe Emma Watson. Jej sekcia komentárov okamžite vybuchla pod náporom zmätených fanúšikov, ktorí nevedeli prísť na to, ako tieto šaty porušujú všetky fyzikálne zákony. Poďme spolu teda ďalej skúmať.

Hviezda Harryho Pottera nedávno rozprúdila debatu na Instagrame vďaka svojim veľmi nezvyčajným šatám. Emma sa objavila v nebesky modrých šatách, ktoré nám úplne zamotali myseľ. Strávili sme veľa času pozeraním sa na tieto šaty, no stále nevieme prísť na to, čo sa s nimi presne deje.

Zdroj: emmawatson / Instagram

Nechápte nás zle, Emma vyzerá nádherne, ale spôsob, akým sú šaty vyrobené, nás poriadne zmiatol. A nie sme jediní. Mnohí z jej fanúšikov sa ponáhľali do komentárov, aby vyjadrili svoj zmätok nad nedostatkom gravitácie okolo šiat.

Zdroj: loewe / Instagram

Tajomné šaty sú od značky Loewe. Ponorili sme sa trochu hlbšie a dozvedeli sme sa, že táto móda čerpá veľa inšpirácie zo surrealizmu. Majú veľa kúskov, ktoré klamú vaše oči, a to všetko je súčasťou príťažlivosti tejto značky.

Zdroj: loewe / Instagram

Módni návrhári často nachádzajú nové spôsoby, ako upútať pozornosť na svoje kolekcie. Victor & Rolf napríklad nedávno predstavili kolekciu, ktorá ich modelkám nesedela úplne v tradičnom zmysle slova. Presvedčte sa o záhadných dizajnoch sami.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre