in

Sekáč prosí ľudí, aby im prestali posielať použité sexuálne hračky. Tieto dary fakt nikto neocení

Charity shop v prospech charitatívnej organizácie pre deti v Spojenom kráľovstve, kam ľudia môžu darovať svoje používané veci ako v sekáči, je zúfalý kvôli tomu, že miestni obyvatelia odmietli prestať darovať svoje použité sexuálne hračky na ďalší predaj. Píše o tom NY POST.

Pobočka spoločnosti Barnardo v Gorseinone vo Walese bola nútená zverejniť verejnú výzvu na sociálnych sieťach po tom, ako sa v ich obchode začali kopiť použité hračky pre dospelých. 

Zdroj: Pexels

Tento obchod navyše zamestnáva neplnoletých dobrovoľníkov, ktorí ručne preberajú všetky zásielky. 

„Mohli by si tí z vás, ktorí láskavo darujú svoje veci, uvedomiť, že sme CHARITA PRE DETSKÚ charitu a ako takí máme v našom úžasnom dobrovoľníckom tíme rôzne vekové kategórie,“ napísala organizácia pre Wales Online. „Žiadame preto, aby ste sa zdržali darovania svojich použitých a nepoužitých manželských pomôcok!“

Tento obchod sa ďalej pokúša odradiť od darovania ďalších výstredných zberateľských predmetov tvrdením, že na svojich darovacích miestach majú nastavené bezpečnostné kamery.

Zdroj: Pexels

„Tieto položky možno vysledovať späť k ich vlastníkom,“ varuje obchod majiteľov týchto hračiek.

Oficiálne neprezradili, aké konkrétne sexuálne hračky dostala pobočka Barnarda. „Vždy si nesmierne vážime dary od komunity – ale je vhodné povedať, že tieto položky nie sú úplne tými druhmi hračiek, ktoré hľadáme,“ uviedli v správe.

Obchod oficiálne prijíma najmä oblečenie, obuv, šperky a knihy, preto nie je známe, ako ľuďom mohlo napadnúť darovať práve sexuálne hračky, navyše použité.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre