in

Seriál Our Flag Means Death bol zrušený. Hoci mal dobré hodnotenia od kritikov aj fanúšikov, ďalšiu sériu nedostane

Seriál Our Flag Means Death, alebo v preklade Naša vlajka znamená smrť, bol zrušený po dvoch sériách. Informuje o tom Independent.

Seriál s hercom Taikom Waititi v hlavnej role bol zrušený napriek tomu, že na Rotten Tomatoes dosiahol pozoruhodných 94 percent. V komédii z obdobia pirátov si tiež zahrali Rhys Darby a Ewen Bremner.

Zdroj: IMDb / HBO

Seriál, ktorý debutoval v marci 2022 na HBO Max, bol dobre hodnotený kritikmi aj fanúšikmi. Chválu tiež získal za vyobrazenie LGBT+ komunity. Druhá séria totiž zobrazovala, ako švihácky pirát z 18. storočia Stede Bonnet (Darby) našiel lásku k neslávne známemu kapitánovi Blackbeardovi (Waititi).

Vo vyhlásení hovorca HBO Max uviedol: „Aj keď sa Max nepohne vpred s treťou sériou Naša vlajka znamená smrť, sme tak hrdí na radostné, veselé a srdečné príbehy, ktoré tvorca David Jenkins, Taika Waititi, Rhys Darby, Garrett Basch, Dan Halsted, Adam Stein, Antoine Douaihy a celé skvelé herecké obsadenie a štáb priviedli k životu.“

Hovorca dodal: „Ďakujeme tiež oddaným fanúšikom, ktorí prijali tieto príbehy a vybudovali nádhernú, inkluzívnu komunitu obklopujúcu show.“

Zdroj: IMDb / HBO

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Luci
1 mesiac dozadu

Fanúšikovia seriálu sa snažia ho zachrániť. Prosím, podpíšte petíciu na záchranu seriálu Naša vlajka znamená smrť:

https://www.change.org/p/renew-our-flag-means-death?source_location=search

Realitní agenti sa podelili o vtipné fotografie, vďaka ktorým si budete myslieť, že bývate v luxusnej vile (1. časť)

Zabával sa až kým neuviazol v obrovskej váze. Našťastie pre neho mala párty šťastný koniec