in

Spinoff k seriálu Suits odhalil svoju ženskú hlavnú hrdinku. Bude sa podobať na postavu, ktorú stvárnila Megan Markle

Seriál Suits zaznamenal minulý rok obrovský nárast popularity, čo viedlo k oznámeniu, že pôvodný tvorca Aaron Korsh vyvíja spinoff. Spinoff sa bude odohrávať v zábavnej právnickej firme v L.A. s hlavnou postavou menom Erica, ktorá bude podobná s Rachel Zane, ktorú hrala Megan Markle. Píše o tom Screen Rant.

Suits, ktorý sledoval život právnikov v New Yorku, sa prvýkrát odvysielal v roku 2011 a mal až 9 sérií. Najväčšiu sledovanosť však zaznamenal minulý rok, čoho sa tvorca hneď chytil a rozhodol sa spraviť spinoff.

Zdroj: USA Network

Spinoff sa ešte nenatáča, keďže je momentálne vo fáze kastingu. Jedno však vieme, tvorca má presnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať nová hlavná postava menom Erica.

Tá je opísaná ako „tridsiatnička, černoška, rodáčka zo SoCal a absolventka práva na Harvarde. Uchádza sa o post šéfky zábavného oddelenia. Je skvelá v uzatváraní zmlúv s klientmi, ale inde sa jej nedarí. Je inteligentnejšia ako všetci ostatní.“

Úspešnosť tohto seriálu spočívala najmä v obsadení. To zahŕňalo hercov ako Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Markle, Sarah Rafferty, Rick Hoffman, Gina Torres a Wendell Piece. Je preto dôležité, aby aj v spinoffe boli zvučné mená, ktoré k nemu pritiahnu pozornosť.

Zdroj: USA Network

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre