in

„Star Wars“ predstavuje nový film „The Mandalorian & Grogu“

Baby Yoda mieri na veľkú obrazovku. Jon Favreau režíruje nový film „Star Wars“ s názvom „The Mandalorian & Grogu“, ktorý sa začne natáčať ešte tento rok.

Favreau vytvoril sériu Disney+ „The Mandalorian“, ktorá sleduje lovca odmien s prilbou (hrá ho Pedro Pascal), ktorý začína šou na úteku, aby ochránil mladého, rozkošného mimozemšťana Grogua, ktorého fanúšikovia viac poznajú ako Baby Yoda.

Zdroj: Plamdi/Deviantart

Nie je jasné, kde sa nadchádzajúci film zmestí do časovej osi živého akčného seriálu, ktorý sa vysielal tri sezóny a momentálne sa pripravuje štvrtá.

„Milujem rozprávanie príbehov odohrávajúcich sa v bohatom svete, ktorý vytvoril George Lucas,“ uviedol Favreau vo vyhlásení. „Vyhliadka na uvedenie Mandaloriana a jeho učňa Grogu na filmové plátno je mimoriadne vzrušujúca.“

„The Mandalorian & Grogu“ je prvým filmom „Star Wars“, ktorý sa pripravuje (v každom prípade s dynamikou) od filmu „Star Wars: The Rise of Skywalker“ z roku 2019, ktorý celosvetovo zarobil 1 miliardu dolárov a slúžil ako skvelý záver pôvodných deviatich dielov ságy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Star Wars (@starwars)

Odvtedy „Star Wars“ spustilo ďalšie dve živé akčné televízne relácie „Mando“, „The Book of Boba Fett“ a „Ahsoka“, plus nadchádzajúcu „Skeleton Crew“. Favreau bude produkovať „The Mandalorian & Grogu“ s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy a tvorcom „Ahsoka“ Dave Filoni.

Keďže Filoni ponúka návod na nadchádzajúci film, bude pracovať aj na druhej sezóne „Ahsoka“, v ktorej hrá Rosario Dawson. „Jon Favreau a Dave Filoni priviedli do Star Wars dve nové a milované postavy a tento nový príbeh sa perfektne hodí na veľké plátno,“ povedal Kennedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Star Wars (@starwars)

„The Mandalorian & Grogu“ povedie pripravovaný celovečerný vývojový program Lucasfilmu, vrátane samostatných filmov „Star Wars“, ktoré režírovali Sharmeen Obaid-Chinoy, James Mangold a Filoni. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Muž, ktorý tvrdil, že predáva vychádzkovú palicu kráľovnej Alžbety II., je odsúdený za podvod

Fotografie počinov ľudí, ktorých nápady sú viac ako šialené