in

Stará rozbitá loď sa stala hviezdou sociálnych sietí najmä v Californii

Čas kalifornskej „Inverness Shipwreck“, starej drevenej lodi, ktorá sa stala hviezdou Instagramu, keď hnila na pobreží severne od San Francisca, sa zjavne kráti.

Nedávne búrky zničili opustené plavidlo s názvom Point Reyes, ktoré už bolo znehodnotené nadmernou pozornosťou návštevníkov pobrežia Marin County, informovali tento týždeň médiá zo San Francisca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dana Veeder (@415urbanadventures)

„Správa národného parku si je vedomá toho, že na plavidle došlo k ďalším škodám v dôsledku posledných búrok a prílivov,“ uviedli predstavitelia Národného pobrežia Point Reyes vo vyhlásení pre spravodajskú stránku SFGATE. „Aj keď si uvedomujeme, že ide o miestny orientačný bod a cieľ, NPS vyhodnocuje možnosti, ako ho bezpečne odstrániť.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mark Kerns ( Not Oscar ) (@oscarkerns)

Loď bola postavená v 40. rokoch 20. storočia a používala sa na prepravu a rybolov predtým, ako bola pred rokmi opustená, na plytčine neďaleko obce Inverness na časti pobrežia zálivu Tomales, ktorý je súčasťou národného pobrežia Point Reyes.

Potom sa stala turistickým lákadlom a miláčikom sociálnych sietí. Samotný Instagram má viac ako 5 500 obrázkov Point Reyes, informoval San Francisco Chronicle.

Zdroj: 1websurfer/Pixabay

Teraz je scéna, ktorá upútala oči toľkých fotografov, takmer preč. Jim Fox, šéf miestneho dobrovoľného hasičského zboru, pre Chronicle povedal, že loď je nebezpečná.

„Je to oveľa nebezpečnejšie, ako to bývalo,“ povedal. „Ako veliteľ hasičov by som ju dal okamžite odstrániť, pretože by sa niekto mohol zraniť.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Čakanie na priateľku kým sa pripraví v číslach

Film Back to Black: zverejnený prvý trailer k životopisnému filmu o Amy Winehouse