in

Strach z pavúkov ženu donútil vyskočiť z idúcej dodávky. Bola vodič

Veľa z nás sa už len pri myšlienke na pavúka strasie. Ja sama som vždy vtipkovala, že ak by som v aute pri šoférovaní zbadala pavúka, pravdepodobne by som za jazdy vyskočila. Žena z Ameriky to ale ako vtip nemyslela a 15.10.2023 z idúceho auta skutočne vyskočila práve kvôli ôsmim nohám, ktoré ju počas jazdy nečakane začali štekliť na kolenách.

Zdroj: Pexels / Pixabay

Nemenovaná američanka sa v nedeľu vydala k rieke Etowah v Atlante, aby si užila voľný deň na kajaku. Pokúšala sa zacúvať bližšie k brehu rieky, aby mohla kajak jednoduchšie dostať do vody. V tom momente jej však na stehná začal liezť pavúk.

Zdroj: Pexels / Harrison Fitts

Vydesená žena neváhala ani chvíľu a vyskočila z dodávky von, pričom dodávku samozrejme nemala čas zastaviť. Podľa jej tvrdení bolo auto behom pár sekúnd stratené pod hladinou vody, pravdepodobne aj s nevítaným hosťom, pavúkom.

Zdroj: Pexels / Felix Haumann

Či bol pavúk jedovatý alebo nie, sa pravdepodobne nikdy nedozvieme. V danom okolí však žijú aj jedovaté druhy pavúkov, ako napríklad snovačka jedovatá alebo ľudovo prezývaná čierna vdova. Nie je to prvýkrát, kedy sa niekto pokúsil situáciu s pavúkom vyriešiť extrémnym spôsobom.

V roku 2017 chcel muž zabiť pavúka vlastnoručne vyrobeným plameňometom. Malý mobilný domček, v ktorom muž žil, aj so staršou ženou v ňom však vzbĺkli tiež. Našťastie všetci okrem pavúka prežili.

Zdroj: Pexels / Mart Production

V roku 2018 iný muž vyskúšal podobnú stratégiu a podarilo sa mu zapaľovačom nechať vzplanúť len samotného pavúka. Ten však odskočil na mužovu posteľ, ktorá následne tiež chytila plameň. Od postele sa ďalej chytila mužova kolekcia vlajok. Aj tento požiar sa nakoniec požiarnikom podarilo dostať pod kontrolu bez ľudských obetí.

Zdá sa, že strach z pavúkov ľudí často privádza k drastickým a nie veľmi premysleným riešeniam. Ako by ste sa zachovali vy?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Žena našla tampón v izbe jej priateľa a vymyslela geniálny plán, ako zistiť, či ju podvádza

24 celebrít, o ktorých ste netušili, že sú navzájom prepojené