in

Svet sa zabáva na spomalenom brankárovi. Predviedol vtipný „zákrok“ ako v hre

O brankároch sa všeobecne hovorí, že sú trocha iní ako ostatní hráči. Nie je to, samozrejme, myslené v zlom slova zmysle, ide skôr o to, že na ihrisku alebo palubovke majú svoj vlastný svet a územie pričom ich úloha sa výrazne odlišuje od iných postov.

Zdroj: Bristol City/YouTube

Druhá anglická liga sa považuje za mimoriadne ťažkú, no kvalitnú súťaž. Pôsobí v nej aj klub z mesta Watford, ktorý slovenskí fanúšikovia istotne poznajú z čias pôsobenia Juraja Kucku. Ten u „Sršňov“ hosťoval v sezóne 2021/2022 a zasiahol do 26 z 38 zápasov v najvyššej anglickej súťaži. Žiaľ, práve v tejto sezóne Watford zostúpil do 2. anglickej ligy a odvtedy čaká na návrat späť medzi elitu.

Vo víkendovom zápase 28. kola Championship sa spomínaný tím predstavil na ihrisku Bristol City. Viac ako výsledok (1-1) zaujala svet vtipná groteska brankára Watfordu. Ben Hamer bol na hlavičku domáceho záložníka Scotta Twinea prikrátky, no aspoň sa o zákrok pokúsil.

Na záberoch to však vyzerá celkom vtipne, pretože tento akrobatický skok prichádza už pekných pár momentov po tom, keď sa lopta dostala za bránkovú čiaru. Tak trochu pripomína „glitch“ z hier FIFA či PES, kde sa občas (ne)podarí takýto kúsok zo strany umelej inteligencie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 vecí, ktoré si ľudia pomaly prestávajú kupovať kvôli ich zvyšujúcim cenám #2

Keď moc pozerávaš MasterChefa