in

Svojim rodinným príslušníkom účtuje za vianočnú večeru 150 libier! Nebude to predsa robiť zadarmo

Žena, ktorá bola v minulosti označená za „najnenávidenejšiu ženu v Británii„, prezradila, že plánuje účtovať príbuzným 150 libier za vianočnú večeru. Carla Bellucciová tvrdí, že sviatočné obdobie absolútne miluje, ale kríza životných nákladov ju ničí, čo znamená, že by mala dostať kompenzáciu za časovú a finančnú záťaž pri príprave jedla pre rodinu a priateľov.

Tým, ktorí kritizovali jej prístup, odpovedala: „Napchávajte sa so všetkým, čo k tomu patrí.“

Carla, ktorá má 42 rokov, hovorí, že očakáva, že na Štedrý deň s ňou bude stolovať až deväť príbuzných a ďalších šesť členov jej najbližšej rodiny, ktorí budú sedieť pri štedrovečernom stole. Ale za akú cenu?! No, 150 libier. Teda ak chcete kompletnú večeru s moriakom a pohárom šampanského.

woman in white long sleeve shirt holding wine glass
Autor tejto fotografie je krakenimages

Carla povedala: „Nakŕmiť ľudí nie je lacné a pripraviť dobré jedlo si vyžaduje veľa času. Dám im pohár šampanského, ale ak chcú ešte nejaký alkohol, môžu si priniesť vlastný. Všetko, čo robím, je pre zisk a moja rodina to chápe. Ak chcete kvalitu, musíte za ňu zaplatiť.“

Carla dodala: „Možno nie som najlacnejšia, ale moja večera bude nóbl. Nebolo by to lacnejšie, keby ste išli na štedrovečernú večeru do reštaurácie alebo hotela, tak prečo by som mala byť lacnejšia?“

Clear Long Stem Drinking Glass
Autor tejto fotografie je picjumbo.com

Carla, ktorá toto všetko určite nerobí pre slávu a preto, aby sa dostala na titulné stránky novín, povedala, že po všetkých vianočných povinnostiach, vyhodí svojich hostí z domu o 22.00 hodine.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre