in

Takmer ho prizabili: 11 banálnych vecí, ktoré dokážu nahnevať Taliana

Taliani sú národom plným vášne a temperamentu. Sú známi svojou láskou k rodine a skvelou kuchyňou. Ich pohostinnosť a vrelý prístup k turistom vytvára tamojším návštevníkom nezabudnuteľné zážitky. Ak sa však nejako prehrešíte voči tamojším spôsobom, miestni si to len tak nenechajú a bez ostychu Vás dajú do laty.

Zdroj: ben_reid_/Instagram

Svoje by o tom vedel povedať istý Američan menom Ben, ktorý sa rozhodol, ako sa hovorí, „vytrolliť“ talianske obyvateľstvo svojimi schválnymi priestupkami voči tamojším mravom či nepísaným pravidlám. Hodil si kocky ľadu do pohára s vínom, skracoval si dĺžku špagiet nožnicami, kečupom si vystužil pizzu a tak podobne.

Video, ktoré Ben pridal na svoj instagramový profil sa vďaka algoritmu a „Reelskam“ stalo virálnym. Svedčí o tom viac ako 1,5 milióna lajkov a vyše 16 700 komentárov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben ✝︎ (@ben_reid_)

Veľmi zábavné je sledovať reakcie pobúrených Talianov. Tí neváhajú zakročiť niekedy vskutku rázne a hosťovi vyhodiť vlastný kečup či odniesť „infikovaný“ pohár s vínom.

Vo videu nesmie chýbať ani najpopulárnejšie gesto, ktorým miestny „ocenil“ naliatie vody do pripravenej malej kávy. Ako sa hovorí, nik ťa viac nevie posúdiť ako Talian.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Čoraz častejšie riešená téma – bodycount

Ženy sa podelili o tie najhoršie veci, ktoré im vyviedli ich muži – Príbehy zo života ľudí