in

Tejto komédii sa vraj nedostalo toľko slávy, koľko si zaslúži. Dve ženské sa v nej vydávajú za dobrodružstvom (+ trailer)

Ak hľadáte typickú hlúpu komédiu, ktorá miestami skĺzava až k paródii, ste stu správne. V tejto šialenej komédii vás dve ukecané ženy v strednom veku vezmú za dobrodružstvom, ktoré sa rýchlo zmení na fantasy.

Zdroj: Lionsgate

Film Barb a Star idú do Vista del Mar (Barb and Star Go to Vista Del Mar) vyšiel v roku 2021, no nedostalo sa mu toľko slávy ako iným komédiám.

Oficiálny popis znie: „Celoživotné priateľky Barb a Star sa vydávajú na dobrodružstvo svojho života, keď sa rozhodnú prvýkrát v živote opustiť svoje malé mestečko na Stredozápade.“

Zdroj: Lionsgate

Rozšírený popis znie: „Vydajte sa na cestu a vybočte z rutiny s Barb a Star. Dievčatá, ktoré vám priniesli film Ženy sebe (hlavné herečky a spoluscenáristky Kristen Wiig a Annie Mumolo), teraz prichádzajú s Barb a Star do Vista del Mar. Najlepšie kamarátky Barb a Star sú vrhnuté do životného dobrodružstva, keď sa rozhodnú prvýkrát opustiť svoje rodné mestečko na Stredozápade. Romantika, priateľstvo a diabolská zápletka so zloduchom… držte si nohavice!“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre