in

Teletubbies čizmy za 2 tisícky?! Návrhár predstavil novú kolekciu, z ktorej odpadnete!

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa a Po, tak znejú mená známych farebných postavičiek, ktoré nás sprevádzali detstvom. Ako deti sme ich milovali sledovať a dnes ich už môžeme aj nosiť. S nostalgickým nápadom prišiel dizajnér Christian Cowan, ktorý vytvoril nielen bežne nositeľné oblečenie, ale aj krikľavo zelené čižmy, ktoré na prvý pohľad vyzerajú, že žijú vlastným životom. Informuje o tom Tyla.

Zdroj: Instagram (christiancowan)

Z ceny sa vám zatočí hlava! 

Celá kolekcia zahŕňa Dipsy čižmy v cene 2 500 dolárov, Teletubbies nohavice, ktoré stoja 504 dolárov, bundy za 607 dolárov, tričká za 199 dolárov a mikiny s kapucňou za 357 dolárov.

Na webovej stránke Cowan sa píše: „Sme radi, že vám môžeme predstaviť christian cowan x teletubbies, exkluzívnu kapsulovú kolekciu klasických štýlov so sieťotlačou samotných postáv v módnej kampani inšpirovanej 90. rokmi.“

Zdroj: Instagram (christiancowan)

Dizajnér ich považuje za ikony 

Christian Cowan túto spoluprácu označil za takú, o ktorej ste netušili, že ju potrebujete. Dlho sa rozhodoval s akou populárnou ikonou spolupracovať na novej kolekcii a potom mu napadlo, že TOTO sú tie pravé ikony.

„S Dipsy, Laa-Laa, Po a Tinkey Winkey sme zaobchádzali ako s legendami, ktorými aj sú, natočené v štýle Avdeon, odevy rozprávajú príbeh našich štyroch legendárnych postáv, ktoré prišli každému stúpiť na krk a podpísali tieto kúsky pre svojich zbožňujúcich fanúšikov, napísal do popisu príspevku samotný Cowan.

Zdroj: Instagram (christiancowan)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre