in

Tento horor od Netflixu nikto nedokáže dopozerať do konca. Ľudia tvrdia, že je tak desivý, že ho museli vypnúť (+ trailer)

Diváci Netflixu priznali, že museli tento horor vypnúť, keďže nezvládli strašidelné scény. Bol vraj tak strašný, že ho nezvládli dopozerať do konca.

Scenáristi doslova vymýšľajú tie najpokrivenejšie a najhrozivejšie veci, aké si kedy dokážete predstaviť pri zostavovaní filmu, aby fanúšikov nielen vystrašili, ale tiež zaujali istou originalitou. Zdá sa však, že tvorcovia jedného z najstrašidelnejších hororových filmov od Netflixu odviedli až príliš dobrú prácu, pretože diváci boli tak vydesení, že ho boli nútení vypnúť.

Zdroj: Aidan Monaghan/NETFLIX

Film His House (Jeho dom) z roku 2020 má hodinu a 33 minút, no len málo ľudí ho videlo do konca.

Tento film rozpráva príbeh mladého páru Bol a Rial Majur (Sope Dirisu a Wunmi Mosaku), ktorí utiekli z vojnou zničeného Južného Sudánu a so svojou malou dcérou Nyagak hľadajú azyl v Spojenom kráľovstve.

Ich samotná cesta je prinajmenšom zradná, ale to nie je ani polovica toho, čo sa deje v tomto desivom filme. Po príchode do Británie, kde im bol konečne udelený probačný azyl, dostanú Bol a Rial schátraný dom, do ktorého sa môžu nasťahovať na okraji Londýna, a ich susedia ich veľmi neprivítajú.

Pri pokuse začleniť sa do svojho nového života v Spojenom kráľovstve sa manželia dostanú do problémov, no situácia sa ešte zhorší, keď sa v ich dome objaví neznáme zlo.

Zdroj: Aidan Monaghan/NETFLIX

Napriek tomu, že vám môže spôsobiť búšenie srdca, ľudia povedali, že herecké výkony v tomto filme od Netflixu sú skvelé, a preto získal množstvo ocenení na filmovom festivale Sundance, keď tam mal premiéru v roku 2020.

Jeden používateľ na sociálnej sieti priznal: „Práve som musel vypnúť His House, pretože ma to príliš vystrašilo. Dokončím to zajtra za denného svetla. Od čias The Babadook som nebol taký vystrašený.“

Ďalší sa hneď pridal: „Začal som sledovať His House… Nie som si istý, či môžem pokračovať v pozeraní.“

Tretí dodal: „Práve som dopozeral film His House. Ak hľadáte strašidelný a jedinečný príbeh o strašidelnom dome, vrelo ho odporúčam!“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

5 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Stewart Griffin
4 mesiace dozadu

Ani my sme nevedeli dopozerať,lebo bol taký nudný 😀

Daviss
4 mesiace dozadu

Ja som pritom filme praveze zaspal 😅

Duff
4 mesiace dozadu
Odpovedať   Daviss

Tak to si nebol sám 🤣
Prosím vás vy ste to aj videli? Či sa tu píše o tak desivom filme len na základe…. čoho vlastne?

Baška
4 mesiace dozadu
Odpovedať   Daviss

Ako sa volá ten horor prosím

Janka
4 mesiace dozadu
Odpovedať   Daviss

Aj my s manželom 😂