in

Tento muž šúpe banány pred ich vážením, aby ušetril peniaze

Na šetrení peňazí nie je vôbec nič zlé. Práve naopak. Niekedy sa ľudia ale rozhodnú šetriť dosť diskutabilným spôsobom. Presne tak, ako to urobil tento muž. O jeho spôsobe šetrenia peňazí má pochybnosti dokonca aj jeho partnerka.

 

Video na TikToku sa stalo virálnym a predstavuje inovatívny a možno trochu kontroverzný prístup muža k znižovaniu nákladov počas nakupovania. Video, ktoré zachytila jeho partnerka, stelesňuje filozofiu „pracovať inteligentnejšie, nie tvrdšie“ a ukazuje jeho nekonvenčnú metódu.

Zdroj: savingforboba / TikTok

Mai, partnerka nakupujúceho menom Mason, nedávno na sociálnych sieťach zdieľala video, ako Mason šúpe banány pred ich vážením pri samoobslužnej pokladni, aby si zabezpečil nižšie náklady.

„Aj keď je to podľa mňa celkom hanba,“ napísala Mai v titulku, ktorý odhaľuje, že celkom nesúhlasí s metódou svojho partnera.

Zdroj: savingforboba / TikTok

Ľudia v komentároch mali zmiešané reakcie na Masonov spôsob šetrenia peňazí. Zatiaľ čo jeden divák ho podporil a zašiel ešte ďalej a povedal „skutočne šetrní ľudia ich vážia aj bez vrecka“, niekto iný naznačil, že ušetrená suma nestála za tú námahu. „To všetko len pre to, aby si ušetril zopár drobných.“

Zdroj: savingforboba / TikTok

Môžeme si len predstaviť, ako tie plody skončili cestou domov zo supermarketu. Aj keď šupka nie je super silná, každému banánu poskytuje určitú ochranu. Či teda tento trik stojí za riziká s tým spojené, je na diskusiu.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre