in

Tento tínedžerský seriál očaril aj náročných divákov. Vyhýba sa stereotypom a nebojí sa ukázať drsnú pravdu (+ trailer)

Ak hľadáte unikátny pohľad na tínedžerský seriál, ste tu správne. Najviac by sa dal pravdepodobne prirovnať k seriálu On My Block, keďže ukazuje život špecifickej skupiny ľudí a donúti vás premýšľať nad tým, ako rôzni ľudia žijú úplne odlišné životy. 

Zdroj: IMDb/FX Network

Seriál Reservation Dogs pochádza z roku 2021 a dokopy má 3 série. Označuje sa ako kriminálna komédia, ktorá sleduje život tínedžerov. Humor tu je však väčšinou zaobalený a seriál skôr ponúka pohľad na život domorodých obyvateľov ako takých.

Seriál vytvorili Sterlin Harjo a Taika Waititi.

Oficiálny popis znie: „Komediálny seriál o štyroch indiánskych tínedžeroch vyrastajúcich v rezervácii vo východnej Oklahome.“

Zahrali si tu D’Pharaoh Woon-A-Tai, Devery Jacobs, Sarah Podemski, Matty Cardarople, Macon Blair, Ginger Gilmartin, David Maldonado, Zahn McClarnon a Tamara Podemski.

Zdroj: IMDb/FX Network

Rozšírený popis znie: „Komédia, ktorá sleduje dobrodružstvá štyroch domorodých tínedžerov z vidieckej Oklahomy, ktorí kradnú, lúpia a šetria, aby sa dostali do exotickej, tajomnej a vzdialenej Kalifornie. Aby sa im to podarilo, budú musieť našetriť dostatok peňazí, prekabátiť frajerov z feťáckeho skládky na okraji mesta a prežiť vojnu proti oveľa drsnejšiemu konkurenčnému gangu.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre