in

Tínedžerka bojuje v tieni staršej sestry v traileri k filmu „Part of You“ + TRAILER

„Part of You“ je zaujímavý film založený na dvoch sestrách, z ktorých mladšia sa veľmi chce vymaniť z tieňa tej staršej. Film je určený teenagerom, ktorí zažívajú niečo podobné a možno sami nevedia, ako si s takou situáciou poradiť.

Netflix v pondelok zverejnil prvý trailer k svojmu pripravovanému filmu vo švédčine A Part of You. Vo filme, ktorý má mať premiéru 31. mája, si zahrali Felicia Maxime, Edvin Ryding, Ida Engvoll, Alva Bratt a Zara Larsson.

Film, ktorý napísala Michaela Hamilton a režíroval Sigge Eklund, sleduje Agnes (Maxime), ktorá žije v tieni svojej staršej sestry Julie (Larsson) v dôsledku tragédie. Dvojminútová ukážka ukazuje emotívnu Agnes, ktorá sa snaží orientovať vo svojich školských a spoločenských kruhoch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ryding&Rudberg Italy (@rydibergitalia)

A Part of You je príbeh o živote a smrti, ktorý zobrazuje 17 ročné dievča. Agnesina (Felicia Maxime) staršia sestra Julia (Zara Larsson) má všetko, o čom Agnes sníva: je najúžasnejšia osoba na škole, stredobodom každej párty a chodí s Noelom (Edvin Ryding).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MUSICDAILY (@musicdailyhu)

Keby len Agnes mohla byť viac ako ona. Keď dôjde k najhoršej možnej veci, Agnesin svet sa obráti hore nohami a ona je nútená znovu sa objaviť. Zrazu je na pokraji získania všetkého, po čom kedy túžila, ale za akú cenu?

Zdroj: Andrea Piacquadio/Pexels

„Teenedžerka sa snaží pochopiť seba a svoj nový svet v emocionálnej dráme o dospievaní o tých, ktorí zostali pozadu,“ uvádza zhrnutie filmu, ktorý klip sprevádza.

1. Zdroj                             2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre