in

The Iron Claw (Železný pazúr): Von Erichove tragédie zo skutočného života, ktoré na obrazovke neuvidíte

Zápasnícku rodinu Von Erichovcov postihlo toľko tragédie, že keď o nich Sean Durkin napísal film, zistil, že zo scenára vyškrtáva celé úmrtia.

„Keď sme urobili prvé kolo výskumu, načrtli rodinnú časovú os a pozreli sme sa na celkový obraz toho, čím by mohol byť film, bolo to také epické,“ hovorí Durkin, celoživotný wrestlingový fanatik, ktorý strávil osem rokov natáčaním filmu Železný pazúr. „Vedel som, že to bude dlhá cesta, kým v tomto celom nájdem film. Bolo toho príliš veľa na to, aby som to zahrnul.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Film Scenes (@thescenesofcinema)

Film nestráca čas predstavovaním Von Erichovcov, športovej dynastie tak známej stratou, že sa im hovorí Kennedyovci wrestlingu.

Holt McCallany z Mindhuntera hrá prísneho patriarchu, šampióna v ťažkej váhe Fritza Von Ericha (rodeného Jack Adkisson Sr.), ktorý strávil svoj život tým, že zo športu urobil rodinný podnik so svojou manželkou Doris (Maura Tierney).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A24 (@a24)

Zac Efron hrá Kevina, ochranárskeho najstaršieho súrodenca po šialenej nehode, ktorá zabila Fritza a Dorisovej prvorodeného Jacka Jr., keď mal šesť alebo sedem rokov. Kevin nám to hovorí v hlasovom komentári a vysvetľuje, ako ďaleko sa tiahne rodinná kliatba.

Zdroj: Eva Rinaldi/Wikimedia

Potom sa stretneme s bratmi Mikeom, Davidom a Kerrym (Stanley Simons, Harris Dickinson a Jeremy Allen White), aby sme ich na konci filmu videli mŕtvych. David náhle zomiera v hotelovej izbe v Tokiu v roku 1984, predtým ako si Mike aj Kerry vezmú život – Mike v roku 1987 predávkovaním a Kerry v roku 1993 po strelou do hrude.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Video o pohovke prestavanej na vozidlo zapôsobilo na podnikateľa Ananda Mahindru + VIDEO

Zoznámte sa s mužom, ktorý sa narodil ako jediný vysoký v rodine malých ľudí