in

Tiff si zarába tým, že spáva s dedkami na dôchodku. Vraj nemá povolené priblížiť sa k domu dôchodcov

Žena priznala, že zarobila milióny tým, že spáva s dedkami na dôchodku. Vraj má kvôli tomu dokonca zákaz priblížiť sa k domu dôchodcov. Píše o tom DailyStar.

35-ročná Tiff z Wisconsinu prezradila, že mala vždy rada starších mužov a zarobila si viac než slušne vďaka svojim pikantným videám s dôchodcami a „zabudnutými mužmi“ na platformách pre dospelých.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wisconsin Tiff (@wisconsin.tiff)

Filmová hviezda pre dospelých, ktorá tvrdí, že zarába veľa peňazí vďaka radovánkam so staršími chlapmi, žartovala, že jej neustále zakazujú vstup do domovov dôchodcov. Vo videu na sociálnej sieti tvrdila, že tam nemôže chodiť, lebo si ich potom nosí domov. 

Na sociálnych sieťach má pritom takmer 90 tisíc sledovateľov a neustále im pridáva pikantný obsah. Na viacerých videách a fotkách dokonca pózuje so starčekmi a dokonca im odhaľuje časti svojho tela a tancuje v ich lone, zatiaľ čo jej oni zdvíhajú šaty. A jej komentáre sú plne pozitívnych reakcií, v ktorých ľudia označujú dedkov za šťastných chlapov a tvrdia, že to, čo pre nich robí, je správne. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wisconsin Tiff (@wisconsin.tiff)

V nedávnom rozhovore s Daily Star Tiff prezradila, že sa nehanbí skúšať všetky druhy vecí a neplánuje s tým v dohľadnej dobe prestať, pokiaľ zostane fit a zdravá.

Povedala, že šíri svoj talent na rôznych webových stránkach pre dospelých, pretože každá z nich má svoje vlastné pravidlá a fanúšikov. Úspešná je tiež na platforme OnlyFans.

Hovorí, že si robí čas na chlapov, ktorí zvyčajne nehrajú vo filmoch pre dospelých.

„Vystačím si aj s nerdmi a zabudnutými mužmi,“ povedala a dodala: „Myslím, že robím videá s chlapmi, ktorí nezodpovedajú tomuto popisu, ale väčšina z nich sú tí, na ktorých sa zabudlo. A niekedy rozmýšľam, či to nie je preto, že keď som bola dieťa, zabúdalo sa na mňa, takže im dávam šancu.“

Odhaduje, že Tiff teraz zarába asi 16 000 libier (18 700 eur) týždenne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wisconsin Tiff (@wisconsin.tiff)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre