in

Todd Phillips ukázal nové fotografie filmu Joker 2 s Joaquinom Phoenixom a Lady Gaga

Na oslavu sviatočnej sezóny a nového roka dal Todd Phillips fanúšikom nové fotografie z pripravovaného Joker: Folie à Deux. Pokračovanie Jokera z roku 2019 s Joaquinom Phoenixom a Lady Gaga v hlavných úlohách vyjde vo Warner Bros. 4. októbra 2024.

Zdroj: DigitalArt-ai/DeviantArt

Filmár zverejnil na Instagrame dve fotografie a na prvej je možné vidieť Arthura Flecka (Joaquina Phoenixa) cez niečo, čo vyzerá ako okno väzenskej cely, nad ktorým je napísané číslo „E258“.

Na druhom obrázku je Harley Quinn (Lady Gaga) oblečená v obyčajných šatách a pozerá sa na Phoenixovu postavu v jeho ikonickom make-upe Joker-a.

Phillips pridal k fotografiám aj popis: „Všetkým prajem šťastné sviatky a krásny nový rok. Október 2024 # Joker2.”

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Todd Phillips (@toddphillips)

Aj keď väčšina filmu zostala skrytá pod pokrievkou, režisér počas celého roka naďalej dráždil fanúšikov. V apríli, na oslavu natáčania, Phillips zdieľal fotografie Phoenix a Gaga v charaktere. Herečku A Star is Born odfotili začiatkom tohto roka aj počas natáčania filmu Joker: Folie à Deux v New Yorku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Todd Phillips (@toddphillips)

Joker, ktorý zarobil 1 miliardu dolárov, rozpráva príbeh Arthura Flecka, neúspešného stand-up komika bojujúceho s problémami duševného zdravia, ktorý sa zmení na zločinca.

Joker: Folie à Deux bude jedným z titulov DC Elseworlds spolu s pokračovaním Batmana Matta Reevesa, ktoré bude existovať oddelene od šéfov DC Studios Jamesa Gunna a Petra Safrana.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre