in

Tom Hanks: Dúfam, že kvôli tejto úlohe si ma ľudia nebudú pamätať!

Tom Hanks je legendárny filmový herec, ktorý sa zaradil medzi tých najúspešnejších nielen v rámci svojej generácie, ale celkovo. Aj takáto legenda však jednu rolu ľutuje a dúfa, že si ho nebudú ľudia pamätať práve kvôli tejto úlohe. 

Tom Hanks začínal s herectvom už v 80-tych rokoch minulého storočia. Najväčšia sláva prišla v 90-tych rokoch a tá pretrváva dodnes. Momentálne má 67 rokov a vo svojej zbierke úspechov už dvoch Oscarov. 

Za všetky úspešné filmy, v ktorých Tom Hanks učinkoval, spomeňme napríklad Philadelphia (1993), Forrest Gump (1994), Zachráňte vojaka Ryana (1998), Stroskotanec (2000), Anjeli a démoni (2009) alebo Atlas mrakov (2012), či Sully: Zázrak na rieke Hudson (2016).

Jednu rolu však Tom ľutuje. Je to menšia úloha v seriáli The Love Boat. To bol populárny americký sitkom, ktorý sa natáčal v rokoch 1977 – 1986. Objavil sa tu v jednej epizóde s názvom Sergeant Bull, Friends and Lovers, Miss Mother.

V rámci interview pre YouTube kanál Mythical Kitchen povedal, že by si najmenej prial, aby si ho pamätali práve kvôli tejto jeho úlohe v spomínanom seriáli The Love Boat. Našťastie pre Toma však väčšina bežných fanúšikov asi ani len netuší, respektíve doteraz netušila, že v tomto počine vôbec hral. 

Autor tejto fotografie je Dick Thomas Johnson

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre