in

Trailer k filmu „Blackwater Lane“: Minka Kelly hrá v trileri podľa knihy

B. A. Paris je svetoznáma spisovateľka známa najmä svojimi skvelými trilermi. A práve podľa jedného z nich natočil Jeff Celentano film, do ktorého vkladá veľké nádeje, čo sa návštevnosti týka. Lionsgate uvádza nový film Blackwater Lane.

Zdroj: cottonbro studio/Pexels

Štúdio zdieľalo trailer k filmu s Minkou Kelly a Dermotom Mulroneym. Blackwater Lane je psychologický triler podľa bestselleru The Breakdown od B.A. Paríž. Kelly (Friday Night Lights) hrá Cass, ženu, ktorú po tom, čo sa stane svedkom tragédie na nebezpečnej poľnej ceste, navštívi strašidelná prítomnosť a začne pochybovať o svojom zdravom rozume.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa B.A. Paris (@baparisauthor)

„Ako sa tieto zážitky z iného sveta zintenzívňujú, Cass sa približuje k okraju, kým nezačne skladať kúsky strašného sprisahania proti nej,“ uvádza sa v oficiálnom popise. Mulroney (Shameless) hrá Cassinho manžela Matthewa s Maggie Grace (Lost) ako Cassinou najlepšou priateľkou.

Zdroj: cottonbro studio/Pexels

Blackwater Lane je inteligentný ženský triler odohrávajúci sa na britskom vidieku s množstvom vrstiev a veľmi moderným nádychom,“ povedala producentka Fowler. Film bude mať premiéru vo vybraných kinách a je k dispozícii v digitálnej podobe a na požiadanie 21. júna.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre