in

Výkon Evana Petersa v tomto filme vás dostane. Dráma zachytáva bizarnú lúpežnú akciu (+ trailer)

Čo keby sa niekto rozhodol natočiť film podľa skutočných udalostí a poskytol by na tieto udalosti aj pohľad ľudí, ktorí ich skutočne zažili? V tomto prípade ide o bizarnú lúpežnú akciu a to, akým štýlom je vyrozprávaný jej príbeh, vás dostane.

Zdroj: IMDb/Sundance Institute

Film American Animals vyšiel v roku 2018 a hoci to znie bizarne, je založený na skutočných udalostiach. Tento biografický film je kriminálnou drámou a je zostrihaný štýlom, ktorý by ste rozhodne nečakali. 

Oficiálny popis znie: „Štyria mladí muži si pomýlia svoje životy s filmom a pokúsia sa o jednu z najodvážnejších lúpeží v dejinách USA.“

Vo filme si zahrali  Evan Peters, Barry Keoghan, Blake Jenner, Ann Dowd, Udo Kier, Jared Abrahamson, Gary Basaraba, Lara Grice, Jane McNeill, Wayne Duvall a Drew Starkey.

Zdroj: IMDb/Sundance Institute

Rozšírený popis znie: „V roku 2003 dvaja mladí vysokoškoláci Warren Lipka (Evan Peters) a Spencer Reinhard (Barry Keoghan) z amerického mesta Lexington plánovali ukradnúť vzácne knihy z knižnice Transylvánskej univerzity. Do plánu zapojili dvoch svojich priateľov, čím vznikol gang neskúsených zlodejov. To, čo sa začalo ako nevinný nápad, sa zmenilo na jeden z najbizarnejších pokusov o lúpež v americkej histórii. Bart Layton vo svojom filmovom debute inšpirovanom skutočnými udalosťami prelína dej s rozhovormi so skutočnými páchateľmi lúpeže.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre