in ,

Twitch streamerky po novom hrajú videohry premietané na vlastných zadkoch a vnadách

Ku koncu minulého roka spôsobila Streamerka Morgpie u Twitch komunity obrovskú diskusiu o tom, čo by na platforme malo a nemalo byť povolené vzhľadom na fakt, že veľká časť Twitch sledovateľov je maloletých. Morgpie a streamerky jej podobné sa „špecializujú“ na obsah, ktorý je cielene vyzývavý až vulgárny, a na tejto platforme, ktorá je prístupná maloletým a prezentovaná týmto spôsobom, robia reklamu stránkam pre dospelých, na ktorých predávajú svoje telo v mnoha formách. Napríklad OnlyFans.

Zdroj: Twitch / Morgpie

Priživovanie sa na streamovacej platforme, ktorá je obľúbená práve u mladých až maloletých hráčov videohier je veľkou časťou komunity silno kritizované, a spolu s tým je kritizovaný samotný Twitch za to, že takéto indivíduá priamo či nepriamo podporuje. Práve Morgpie má za sebou skutočne dlhú históriu korčuľovania okolo pravidiel Twitchu, aby mohla pumpovať svoje streamy obsahom, ktorý by po správnosti patril na iné stránky.

Zdroj: Twitch / Morgpie

Ku koncu minulého roka spustila svojím žonglovaním poprsia pred kamerou tak veľkú vlnu kritiky, že ju bol Twitch nútený zabanovať a následne zmeniť svoje užívateľské podmienky. Dnes je táto streamerka na platforme opäť aktívna a pokračuje vo vyhľadávaní šedých zón v pravidlách Twitchu.

V týchto dňoch je vďaka nej aktuálny nový Twitch trend, a to premietanie videí alebo hier na ich zadkoch alebo poprsí ako na premietacom plátne a na vzor Morgpie to už začali robiť aj iné streamerky s podobným obsahom.

Bohvie, s čím táto odhodlaná osoba príde o ďalších pár týždňov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre