in

Učiteľka z Číny za jeden stream zarobila viac než za 10 rokov práce. Po tomto úspechu dala výpoveď a rozhodla sa zamerať na sociálne siete

Učiteľka v materskej škole dala výpoveď po tom, čo jej jej prvý pokus o stream zarobil viac než koľko zarobila za 10 rokov vo svojej práci.

Žena z provincie Chu-pej, ktorej priezvisko je Huang, si získala internetovú popularitu po tom, čo sa na TikToku rozšírili jej videá, na ktorých učí svojich žiakov spievať detské riekanky. Klip, v ktorom spieva pieseň o sadení kvetov v záhrade, získal viac ako 100 miliónov pozretí. Píše o tom portál The Straits Times.

Foto: TikTok (gua_hua)

Má niekoľko miliónov fanúšikov

Svojimi pútavými vyučovacími metódami a mladistvým vzhľadom si učiteľka na TikToku nazbierala viac než 4 milióny fanúšikov.

Keď pani Huang začiatkom mája súhlasila so žiadosťou svojich fanúšikov a uskutočnila jej prvý živý prenos s riekankou, zaplavili ju peňažnými darmi. Počas tohto vysielania údajne zarobila 400 000 až 500 000 juanov, čo je v prepočte približne 52 722 € až 65 000 €.

„Som taká šťastná. Jeden deň som vysielala naživo a zarobila som viac než za 10 rokov práce. Všetkým vám ďakujem,“ povedala Huang.

Foto: TikTok (gua_hua)

Je z nej influencerka 

Podľa Oriental Daily pani Huang, ktorá teraz vysiela na plný úväzok, predtým zarábala ako učiteľka asi 3 000 juanov mesačne, čo je v prepočte približne 395 €.

Odkedy dala výpoveď, stihla podpísať zmluvu s agentúrou pre správu influencerov a zarobila 2 milióny juanov len za tri živé vysielania. Troma vysielaniami, kde si tentoraz aj písala s fanúšikmi, tak v prepočte zarobila takmer 400 tisíc eur.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre